Olimpiniai čempionai finale distanciją įveikė per 3 minutes 31,71 sekundės, pasiekė naują olimpinį rekordą, finale aplenkę Pietų Korėjos sportininkus Hyongą Juną Joo, Cheolą Miną Kimą ir Seungą Hooną Lee (3:40,85).

Bronzos medaliais tenkinosi Lenkijos čiuožėjai Zbigniewas Brodka, Konradas Niedzwiedzkis ir Janas Szymanskis (3:41,94), mažajame finale nugalėję kanadiečius (3:44,27).

Janas Blokhuijsenas, Svenas Krameris ir Koenas Verweijus

1. Olandija (Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Koen Verweij) 3 min. 37,71 sek. (olimpinis rekordas)
8. Prancūzija 3:51,76

Greitojo čiuožimo moterų komandinių persekiojimo lenktynių auksas su nauju olimpiniu rekordu (2:58,05) atiteko olandėms Ireen Wust, Marrit Leenstrai ir Jorien ter Mors.

Jorien ter Mors, Marrit Leenstra ir Ireen Wust

Sidabro medalių savininkėmis tapo lenkės (3:05,55), o bronza tenkinosi žaidynių šeimininkės rusės (2:59,73).

1. Olandija (Marrit Leenstra, Jorien Ter Mors, Ireen Wust) 2:58,05 (olimpinis rekordas)
2. Lenkija (Katarzyna Bachleda-Curus, Katarzyna Wozniak, Luiza Zlotkowska 3:05,55
3. Rusija (Olga Graf, Jekaterina Lobyševa, Julija Skokova) 2:59,73
4. Japonija 3:02,57
5. Kanada 3:02,04
6. JAV 3:03,77
7. Norvegija 3:08,35
8. Pietų Korėja 3:11,54

Žiemos olimpiados greitojo čiuožimo turnyre Olandija iškovojo net 23 apdovanojimus, iš kurių aštuoni buvo aukso. I. Wust sąskaitoje - 2 aukso bei 3 sidabro medaliai.

Rusijos rinktinė laimėjo žiemos žaidynių vyrų biatlono estafetę

Olimpinių žaidynių vyrų biatlono estafetės - 4 po 7,5 km - varžybų aukso medalius iškovojo Rusijos komanda.

Šeštadienį olimpiados šeimininkai Aleksejus Volkovas, Jevgenijus Ustiugovas, Dmitrijus Malyška ir Antonas Šipulinas panaudojo 8 papildomus šovinius, išvengė baudos ratų ir distanciją įveikė per 1 valandą 12 minučių 15,9 sekundės.

Aleksejus Volkovas, Jevgenijus Ustiugovas, Dmitrijus Malyško ir Antonas Šipulinas

Sidabro medalius pelnė vokiečiai Erikas Lesseris, Danielis Boehmas, Arndas Peiffersi bei Simonas Schemppas (1:12:19,4), o bronzą pelnė austrai Christophas Sumannas, Danielis Mesotitschas, Simonas Ederas ir Dominikas Landertingeris (1:12:45,7).

1.Rusija (Aleksej Volkov, Jevgenij Ustiugov, Dmitryj Malyško, Anton Šipulin) 1:12:15,9 (0 baudos ratų + 8 papildomi šūviai)
2. Vokietija (Erik Lesser, Daniel Boehm, Arnd Peiffer, Simon Schempp) 1:12:19,4 (0+2)
3. Austrija (Christoph Sumann, Daniel Mesotitsch, Simon Eder, Dominik Landertinger), 1:12:45,7 (0+7)
4. Norvegija (Tarjei Boe, Johannes Thingnes Boe, Ole Einar Bjoerndalen, Emil Hegle Svendsen) 1:13:10,3 (1+5)
5. Italija (Christian de Lorenzi, Dominik Windisch, Markus Windisch, Lukas Hofer), 1:13:15,5 (0+11)
6. Slovėnija (Peter Dokl, Jakov Fak, Klemen Bauer, Janež Marič), 1:13:43,1 (0+5)
7. Kanada (Jean-Philippe le Guellec, Scott Perras, Brendan Green, Nathan Smith) 1:13:46,2 (1+10)
8. France (Alexis Boeuf, Jean Guillaume Beatrix, Simon Desthieux, Martin Fourcade) 1:13:46,4 (0+7)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)