2. Johannes Smeekens (Olandija) atsiliko +0,01
3. Ronald Mulder (Olandija) +0,15
4. Tae Bum Mo (Pietų Korėja) +0,38
5. Joji Kato (Japonija) +0,43

Šioje olimpiadoje čempionais taip pat tapo dar du Olandijos atstovai - Svenas Kranmeris (5000 m) ir Irene Wust (3000 m).

Kalnų slidinėjimo dvikovės čempione tapo vokietė M. Hoefl-Riesch

Žaidynių aukso medalį kalnų slidinėjimo dvikovės (greitasis nusileidimas ir slalomas) rungtyje iškovojo čempionės titulą apgynusi vokietė Maria Hoefl-Riesch. Ji 0,40 sekundės aplenkė sidabrą iškovojusią austrę Nicolę Hosp. M. Hoefl-Riesch yra 2010 metų Vankuverio olimpiados čempione ir dvikovės, ir slalomo varžybose. Bronzos medaliu pasipuošę amerikietė Julia Mancuso. Ją nuo čempionės skyrė 0,53 sekundės.

Moterų slalomas:

1. Maria HOEFL-RIESCH (Vokietija) - 2:34,62
2. Nicole HOSP (Austrija) atsiliko +0,40 sek.
3. Julia MANCUSO (JAV) +0,53

Maria Hoefl-Riesch

Greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionu tapo kanadietis

Vyrų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1500 metrų distancijoje čempionu tapo kanadietis Charlesas Hamelinas, aplenkęs kiną Tianyu Haną ir Rusijai atstovaujantį korėjietį Viktorą Aną.