Carloso Queirozo auklėtiniai šia pergale atsitiesė po netikėtų lygiųjų su kuklia Žaliojo Kyšulio salų nacionaline ekipa praėjusią savaitę.

Kitoje dvikovoje Olandija Roterdame net 4:1 sutriuškino vieną pajėgiausių Afrikos rinktinių Ganą.

Dirkas Kuytas pasižymėjo iki didžiosios pertraukos, o dvikovai artėjant į pabaigą dar tris įvarčius įmušė Rafaelis van der Vaartas, Wesley Sneijderis ir nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Robinas van Persie.

R. Van Persie pelnė jau 17 įvartį tarptautinėse varžybose, pasivydamas legendinius Ruudą Gullitą ir Johaną Neeskensą.

78 minutę Ganai buvo pavykę sušvelninti rezultatą iki 2:1 po tikslaus Asamoah Gyano smūgio.

Antradienį šveicarai draugiškame mače 0:1 nusileido Kosta Rikai, o Australija tokiu pat rezultatu palaužė Daniją.