Įspūdingas argentiniečio žaidimas pasaulio futbolo čempionate Katare nulėmė milžinišką marškinėlių su „Messi“ pavarde ant nugaros stygių. „Adidas“ produkcijos su magiškuoju 10-uoju numeriu parduotuvių lentynose paprasčiausiai neliko.

Prieš laukiamą pasaulio futbolo čempionato finalą sekmadienį tarp Argentinos ir Prancūzijos marškinėliai su L. Messi pavarde, anot ispanų leidinio „Marca“ tiesiog išgraibstyti. Jie buvo perkami nepriklausomai nuo norimo dydžio.

Tarp nacionalinių marškinėlių baltai mėlyna argentiniečių apranga – tarp pačių geidžiamiausių tarp sirgalių. Argentinos futbolo federacija oficialiai pranešė, kad marškinėlių su L. Messi numeriu daugiau nebeliko ir nukreipė futbolo gerbėjus į gamintoją.

Savo ruožtu pastarasis konstatavo, kad per tokį trumpą laiką papildomai pagaminti L. Messi marškinėlių yra beveik neįmanoma.

Kaip alternatyva Argentinoje pardavinėjami naujai pasirodę marškinėliai su L. Messi posakiu, ištartu jo tiesioginiame eteryje Nyderlandų žaidėjui: „Ko žiūri, tu, kvaily?“.

Kol kas neaišku, kada sirgaliai galės pasipuošti L. Messi numeriu ir pavarde pažymėtais marškinėliais.

FIFA 2022 finalas vyks sekmadienį, o L. Messi galės išpildyti savo svajonę – pastatyti į savo apdovanojimų lentyną vienintelį trūkstamą trofėjų – pasaulio čempiono titulą.

Kelias iiki pasaulio čempionato finalo
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės