„Kadangi šalies vėliavą jau antrose olimpinėse žaidynėse neš sportininkas ir sportininkė, nusprendėme ir patikėti trispalvę tiems – kurie Lietuvai atstovaus kaip komanda. Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija paprastai gana varginanti. Kadangi pirmasis poros pasirodymas – už daugiau nei savaitės nuo atidarymo, tikime, kad jie spės atsikvėpti.

Paulina ir Deividas – jauni ir perspektyvūs sportininkai, kuriems Pekino žaidynės bus neįkainojama patirtis. Neabejoju, kad varžybose jie atiduos visas jėgas, o šalių parade išdidžiai neš trispalvę“, – sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Poroje P.Ramanauskaitė ir D.Kizala čiuožia dvejus metus. Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse jie pasirodys vėliausiai – ritminio šokio programą atliks vasario 12 dieną 13 val. Lietuvos laiku.

„Nešti Lietuvos vėliavą olimpinių Žaidynių atidarymo ceremonijoje visos delegacijos, visos olimpinės rinktinės vardu mums yra didžiulė garbė. Tai suteikia begalinės motyvacijos ir stiprybės. Esame dėkingi, kad ši svarbi misija buvo patikėta mums“, – sakė sportininkai.


P. Ramanauskaitė prisipažino, kad dar stebėdama 2014 metų Sočio žiemos olimpines žaidynes svajojo ne tik vieną dieną pati čiuožti olimpiniu ledu, bet ir nešti šalies vėliavą atidarymo ceremonijoje.

Žiemos olimpinės žaidynės Kinijoje vyks trijose zonose: Pekine, Jančinge ir Džangdziakou. Šokėjų ant ledo pora – vieninteliai apsistosiantys Pekine.

Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija vyks vasario 4 dieną 14 val. Lietuvos laiku.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės