Latviams du kartus buvo pavykę išlyginti rezultatą: 13:05 min. tai padarė Janis Spruktas (1:1, daugumoje), o 22:45 min. Herbertas Vasiljevas (2:2), tačiau čekai dar antrame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių pranašumą ir pasiekė gana užtikrintą pergalę.

Tiesa, Latvijos ledo ritulininkai trečio kėlinio pabaigoje turėjo kiekybinę persvarą 5 prieš 3, bet nesugebėjo jos realizuoti.

Nugalėtojų gretose po kartą pasižymėjo Martinas Eratas (10:10), Jaromiras Jagras (19:09, daugumoje), Jakubas Voračekas (27:06) ir Marekas Zidlicky (37:02).

Primename, kad pirmame ture latviai paskutinėmis sekundėmis labai apmaudžiai 0:1 nusileido Šveicarijai, o čekai 2:4 pralaimėjo Švedijai.