Pergalių sąskaitą Katare atsidarę Kroatijos futbolininkai nugalėjo kanadiečius 4:1 bei eliminavo juos iš kovos dėl patekimo į atkrintamąsias.

Jau 2-ąją minutę Kanadai pirmąjį įvartį pasaulio čempionatuose pelnė galva pasižymėjęs Alphonso Daviesas, tačiau 36-ąją minutę rezultatą išlygino Andrejus Kramaričius.

44-ąją minutę Marko Livaja tiksliu tolimu smūgiu išvedė kroatus į priekį, o po pertraukos Zlatko Daličiaus auklėtiniai visiškai paėmė mačo kontrolę į savo rankas.

70-ąją minutę Andrejus Kramaričius pelnė antrąjį savo į vartį, o per pridėtą laiką greitoje atakoje kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Lovro Majeris.

Kroatijos ir Kanados futbolo rinktinės aiškinosi santykius pirmą kartą istorijoje.

Kanadiečiai per visą istoriją pasaulio čempionatuose iki šiol nėra iškovoję nė vieno taško – jie yra pralaimėję jau penkis kartus iš eilės.

Pirmosiose pirmenybių Katare rungtynėse Kroatija 0:0 sužaidė su Maroku, o Kanada 0:1 nusileido Belgijai.

Kitose F grupės rungtynėse sekmadienį Marokas 2:0 nustebino grupės favorite laikytą Belgijos nacionalinę komandą.