45-erių metų lietuvis su „Yamaha“ trasoje užtruko 5 val. 25 min. 44 sek. ir užėmė 96-ą vietą tarp 156 maratoną tęsiančių sportininkų.

Mūsiškis etapo nugalėtoju tapusiam ispanui Joanui Barredai Bortui su „Husqvarna“ (3 val. 41 min. 09 sek.) pralaimėjo 1 val. 44 min. 35 sek., tačiau bendroje įskaitoje pakilo iš 116-os į 108-ą poziciją.

Nuo varžybų lyderio prancūzo Olivier Paino taip pat su „Yamaha“ (10 val. 10 min. 38 sek.) G. Igaris (14 val. 25 min. 50 sek.) atsilieka 4 val. 11 min. 12 sek.

Primename, kad praėjusiais metais G. Igaris užėmė 81-ą vietą tarp 97-ių finišavusių motociklininkų.

Motociklai:

1Olivier PainasYamaha10 val.10:38
2Davidas CasteuYamaha+ 02:24 min.
3Cyrilas DespresKTM+ 03:09
4Joanas Barreda BortasHusqvarna+ 05:38
5Jordi ViladomsasHusqvarna+ 07:22
108Gintautas IgarisYamaha+4 val. 11:12 min.

B. Vanagas - 74-as

Nasseras Al-Attiyahas buvo greičiausias antrą dieną iš eilės ir dabar nuo bendroje įskaitoje pirmaujančio Stephane'o Peterhanselio atsilieka kiek daugiau nei 5 minutėmis.

Prancūzas antradienį finišavo trečias ir nuo geriausią rezultatą užfiksavusio „Red Bull“ lenktynininko atsiliko 1 min. ir 17 sek.

Puikiai pasirodė SMG bagiu lenktyniaujantis Guerlainas Chicheritas. Prancūzas finišavo antras ir vos 36 sekundėmis atsiliko nuo šios dienos nugalėtojo.

Ir toliau nesiseka Carlosui Sanzui. Jau anksčiau skelbėme, jog varžybų organizatoriai sportininką bendroje įskaitoje nustūmė į dešimtą vietą. Su problemomis vėl susidūręs ispanas panašu nukris dar žemiau.

Sėkme negali pasigirti ir Robby Gordonas. Amerikietis greičio ruože apsivertė. Pranešama, jog sportininkas traumų nepatyrė.

Ne vieną avariją šių metų Dakaro ralyje patyręs Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas, vairuojantis „Oscar“ automobilį, šį kartą pasirodė puikiai ir finišą pasiekė 74-i. Jų laikas - 07 val. 24 min. 59 sek. Tai 3 val. 56 min. 13 sek. daugiau nei etapo nugalėtojo N. Al-Attiyaho (3 val. 28 min. 46 sek.).

Lietuviai bendroje įskaitoje iš 125-os vietos pakilo į 105-ą. Jie nuo lyderių atsilieka beveik 17 su puse valandos (+17:22.03). Lenktynes tęsia 108 ekipažai.

Automobiliai:

1Stephane‘as PeterhanselisMini9 val. 04:29
2Nasseras Al-AttiyahBuggy+ 05:16 min.
3Ginielis de VilliersasToyota+ 33:22
4Leonidas NovickisMini+ 33:48
5Nani RomaMini+ 39:06
105Benediktas VanagasOscar+17 val. 22:03 min.

Sunkvežimių klasėje nugalėjo Rusijos atstovas Airatas Mardejevas (4:04.59), o lyderiu tapo čekas Alešas Lopraisas ("Tatra"). Lietuviškų šaknų turintis Kazachstano atstovas Artūras Ardavičius („Kamaz“) ketvirtame etape finišavo 25-as (+1:51.23), o „Man“ ekipažas su lietuviu Gintaru Sadovnyku užėmė 47-ą vietą (+04:01.37).

Sunkvežimiai:

1Alesas LopraisasTatra10 val. 53:41
2Gerardas De Rooy‘usIveco+ 00:56 sek.
3Eduardas NikolajevasKamaz+ 07:08 min.
4Airatas MardejevasKamaz+ 18:00
5Martinas KolomyTatra+ 30:52

Keturračių motociklų klasėje trečią pergalę iš eilės šventė argentinietis Marcosas Patronelli („Yamaha“, 4:25.46).

1Marcosas PatronelliYamaha11 val. 21:26
2Sebastianas HusseiniHonda+ 14:06 min.
4Rafalas SonikasYamaha+ 1 val. 00:17 min.