Gandai: M. Schumacheris gali būti perkeltas į Teksasą (6) 22 val.

Vokietijos ir Švedijos žiniasklaida skelbia, kad sunkią galvos traumą 2013-aisiais patyrusio legendinio „ Formulės 1 “ piloto Michaelio Schumacherio gydymą svarstoma tęsti JAV, kur juo rūpintųsi žymus smegenų pažeidimų specialistas.

rugsėjo 18 d\., 2017

L. Hamiltonas dėl pergalės Singapūre norėjo kovoti su S. Vetteliu 4 d.

Septintą kartą sezone nugalėjęs Lewisas Hamiltonas teigė, kad sekmadienį Singapūre vykusiose lenktynėse dėl pergalės norėjo kovoti su „Ferrari“ pilotu Sebastianu Vetteliu.

rugsėjo 17 d\., 2017

Chaotiškas lenktynes laimėjo L. Hamiltonas, abu „Ferrari“ iškrito jau starte (22) 4 d.

14-ose „Formulės-1“ sezono lenktynės Singapūre vyko nenuspėjamai ir dramatiškai. Jau pirmas posūkis tapo lemtingas abiems „Ferrari“ bolidams ir „Red Bull“ pilotui Maxui Verstappenui. Į incidentą įsivėlę sudužo visi trys automobiliai.

rugsėjo 16 d\., 2017

Singapūre vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo S. Vettelis (7) 5 d.

„Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis triumfavo šeštadienį Singapūre vykusioje F-1 kvalifikacijoje. Kovoje dėl „pole“ pozicijos vokietis įveikė „Red Bull“ lenktynininką Maxą Verstappeną .

„Formulė-1“: Singapūre laukiama staigmenų 6 d.

Ar Sebastianas Vettelis bendroje „Formulės-1“ čempionato įskaitoje aplenks Lewisą Hamiltoną? Tai paaiškės 14-ajame šio sezono etape, kuris vyks Singapūre.

rugsėjo 15 d\., 2017

S. Vettelis nesureikšmina klijuojamos favoritų etiketės: liko daug neišdalintų taškų (2) 7 d.

„Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis nesureikšmina varžovų komandai klijuojamos favoritų etiketės. Pirmą kartą šiais metais vokietis į lenktynes atvyksta lenktynininkų įskaitoje atsilikdamas nuo Lewiso Hamiltono tik trimis taškais.