aA
Sulig šeštąja Dakaro ralio diena, sunkiausios pasaulio varžybos įpusėjo. Tačiau tai nereiškia, kad iššūkių nebus: laukia vienas ilgiausių – 477 km – greičio ruožų per visą ralį. Deja, ši diena pareikalavo ir aukų iš Lietuvos atstovų tarpo. Vienai komandai ralis pasibaigė.
Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas
Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas
© Rytis Šeškaitis

Šeštąją dieną organizatorių parengtas ilgiausias greičio ruožas nustebino ne vieną lenktynininką. Daugelis lietuvių tikėjosi, jog finišą pasieks gana vėlai, tačiau paaiškėjo, kad trasoj buvo galima dešimtis kilometrų važiuoti maksimaliu automobilio greičiu.

Anksčiausiai startavęs ir pirmasis finišavęs motociklininkas Arūnas Gelažninkas pasakojo, jog diena nebuvo lengva. Po to, kai penktajame greičio ruože nukrito nuo motociklo, lenktynininkas dar nesijaučia gerai, o dėl to ir važiuoti buvo sunku.

„Skauda visą kūną, o ir varžyboms surasti motyvacijos buvo sunku“, – sakė „Zigmas Dakar team“ atstovas A. Gelažninkas.

Nepaisant to, lietuvis finišavo be didesnių nuotykių ar traumų. Tiesa, jis buvo sustojęs padėti nelaimės ištiktiems lenktynininkams. Vienam motociklininkui padėjo užsipilti degalų, kitam, kuris nukrito nuo motociklo ir susilaužė raktikaulį, iškvietė medikų sraigtasparnį. Į tai atsižvelgė ir Dakaro organizatoriai bei iš rezultato išskaičiavo sugaištas minutes. Dėl šios priežasties 47-oje vietoje finišavęs A. Gelažninkas pakilo į 44-ąją poziciją.


Gera diena su maža klaida

Benediktas Vanagas, paskutiniu greičio ruožu prieš poilsio dieną buvo patenkintas ir sakė, kad jam kopos patiko. Nepaisant to, lenktynininkas prisipažino, kad smulkių klaidų išvengti nepavyko.

„Organizatoriai ne visai gerai sužymėjo zonas, kur privaloma sulėtinti, viršijome greitį kokiais 5 km/val., dėl to, dabar jau žinome, gausime kokią minutę baudos, tačiau tikiuosi, kad tai nekeis rezultato“, – sakė B. Vanagas.

„Inbank team Pitlane“ komanda šeštąjį greičio ruožą užbaigė būdama 17-oje vietoje.


Du rimti incidentai

Finišą pasiekę Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas neslėpė, jog nors diena buvo greita, kartu ji buvo ir pakankamai sunki.

„Turėjome du rimtus incidentus. Vienas varžovas kurį laiką mūsų nepraleido, todėl bandžiau lenkti ir užvažiavau ant didesnio kupsto. Tuo metu nusimontavo dvi padangos, todėl reikėjo stoti ir jas pakeisti“, – aiškino V. Žala.

Lenktynininkas pasakojo, jog po įvykio sumažėjo pasitikėjimas savimi, o lyg to būtų negana, incidento metu pakito ir ratų geometrija, todėl likusią greičio ruožo dalį komanda važiavo gana atsargiai. Dar vieno įvykio „Agrorodeo“ ekipažas neišvengė prieš pat finišą.

„Važiavom gana greitai ir prieš pat finišą buvo kelio knygoje nepažymėta duobė. Taip į ją „kalėm“, kad atrodė, jog stuburai subyrės į kišenes. Amortizatoriai sulindo net iki atramų“, – pasakojo pilotas.

V. Žala sakė, jog diena buvo žiauri, tačiau nepaisant to, ekipažui pavyko finišuoti 18-oje pozicijoje.

Išsiaiškino maksimalų automobilio greitį

Dakaro pankais vadinami Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis, pasiekę finišą, šypsojosi. Penktąją dieną A. Juknevičius skundėsi, jog vietoje organizatorių žadėtų kopų stūksojo kupstai, tačiau šeštasis greičio ruožas leido pasismaginti.

„Buvo smagu, galėjome važiuoti greitai, įsitikinau, kad mūsų automobilis nevažiuoja greičiau nei 174 km/val. Džiugino ir kopos, tačiau buvo atkarpų, kur apie 30 kilometrų važiavom maksimaliu greičiu“, – aiškino A. Juknevičius.

„Kreda“ komandos šturmanas juokaudamas teigė, jog šiokių tokių nesklandumų turėjo ir dėl aplaidumo. Mat dar prieš startą pastebėjo, jog vien automobilio padanga yra šiek tiek pažeista. Tada jos pasikeisti nespėję lenktynininkai tai padaryti buvo priversti nė nenutolę nuo starto. Komanda šeštąjį Dakaro greičio ruožą užbaigė 27-oje pozicijoje.

Rezultatą pasiglemžusios liepsnos

Daugelį spurtu nustebinę šio Dakaro naujokai Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas šeštąją dieną buvo priversti sustoti dėl daugelį sukrėtusio įvykio – užsiliepsnojo „Heston MRO team Pitlane“ komandos lenktyninio bolido variklis.

E. Juškauskas pasakojo, jog pradžioje pajuto svylančio tepalo kvapą, sustojo patikrinti automobilio, tačiau nieko įtartino nepastebėjęs lenktynes tęsė.

„Važiavome toliau ir kvapas tapo intensyvesnis. Man pasidarė neramu, greitai kabinoje pasirodė dūmai ir supratome, kad degame“, – sakė lenktynininkas.

Automobiliui užgesinti prireikė 6 gesintuvų ir kitų lenktynininkų pagalbos, tačiau laimė, kad patys lenktynininkai incidento metu nenukentėjo.

Iki šiol išties gerus rezultatus parodęs ekipažas neslėpė nusivylimo, tačiau sugrįžę į bivaką nusprendė, jog rankų nenuleis ir bandys lenktynes tęsti.

Organizatoriai numatę, jog tie, kurie iki poilsio dienos iš lenktynių pasitraukė dėl techninio gedimo, gali suremontuoti automobilį ir toliau dalyvauti ralio maratone. Žinoma, tai padaryti galima tik su viena sąlyga – komanda nebegalės siekti rezultato, tačiau tai gali būti puiki treniruotė ateities startams. Iki šios dienos komanda buvo 28-oje pozicijoje.


Džiaugėsi smėliu ir kupranugariais

Nuotaikingai nusiteikę finišą pasiekė ir Gintas Petrus bei Tomas Jančys. Jie pasakojo, jog kopos buvo smagios, gražios ir neleido liūdėti. „Petrus racing“ šturmanas aiškino, jog buvo mažesnių bei didesnių smėlio kalvų, o kai kurioms įveikti prireikė net kelių bandymų.

„Buvo tokių kopų ant kurių užvažiavom tik iš antrokarto. Reikėjo grįžti ir labiau įsibėgėti“, – sakė T. Jančys.

G. Petrus juokdamasis pasakojo, jog greičio ruožas jam patiko, džiaugėsi kupranugariais ir smėlynais.

„Dakaras yra labai geros lenktynės, rekomenduoju išbandyti“, – sakė šeštąją ralio maratono dieną 45-ąją vietą užėmusios komandos pilotas.

Lyderių kovos tampa aršesnės

Motociklų įskaitoje greičiausias buvo amerikietis Ricky Brabecas, antrasis greičiausiai finišavęs – ispanas Joan Barreda Bortas, kuris nuo lyderio atsiliko 1 min. 34 sek.. Trečias – Matthias Walkner. Jį nuo lyderio skiria 2 min. 45 sek.

Keturračių įskaitoje geriausią rezultatą parodė prancūzas Simonas Vitse, nuo jo 3 min. 36 sek. atsiliko ir antrąją vietą užėmė tautietis Alexandre Giroud, o trečiąją vietą iškovojo 6 min. 27 sek. nuo lyderio atsilikęs čilietis Ignacio Casale.

Automobilių įskaitoje pirmąją vietą iškovojo prancūzas Stephane Peterhanselis, antras greičiausias buvo ispanas Carlosas Sainzas, o trečiąją vietą pelnė katarietis Nasseras Al-Attiyah. Atitinkamai lenktynininkai nuo lyderio atsiliko 1 min. 33 sek. ir 3 min. 22 sek.

Bagių klasėje šeštajame greičio ruože nugalėjo ispanas Gerardas Farres Guell, nuo jo 1 min. 22 sek. atsiliko ir antrąją vietą užėmė čilietis Francisco Lopez Cntardo, o trečias lenktynes baigė brazilas Reinaldo Varela. Jis nuo lyderio atsiliko 4 min. 59 sek.

Sunkvežimių įskaitoje finišą greičiausiai pasiekė rusas Andrey Karginovas, antras atvažiavo taip pat Rusijos lenktynininkas Antonas Shibalovas, kuris nuo tautiečio atsiliko 4 min. 21 sek., o trečia vieta džiaugiasi baltarusis Siarhei Viazovich, kurį nuo lyderio skiria 12 min. 32 sek.

6-osios Dakaro ralio dienos įvykiai nuosekliai:

Dakaro ralis: šešta diena
Finišą pasiekė ir G. Petrus su T. Jančiu. Ekipažas yra 45-oje vietoje preliminariai.
Visai netoli finišo yra ir penktadienis Lietuvos ekipažas Dakare: Gintas Petrus ir Tomas Jančys. Jiedu 8-ajame kelio punkte yra 44-oje vietoje.
Penktąją dieną skundęsis, jog greičio ruože buvo daug kupstų, šiandien A. Juknevičius džiaugėsi, kad pagaliau atsirado normalių kopų. https://www.facebook.com/iGo2Dakar/videos/762681467556564/&show_text=0&width=560
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas pasakojo, kad lenktynių trasoje turėjo du incidentus rimtesnius. Vienoje vietoje smūgis automobiliui teko toks, kad netgi "pabėgo" automobilio suvedimas. Žiauri diena, kalbėjo lenktynininkai. https://www.facebook.com/iGo2Dakar/videos/981284382271916/&show_text=0&width=560
Automobilių įskaitos lyderiais šiandien yra Stephane'as Peterhanselis su šturmanu. Nuo jų Dakaro ralio matadoras Carlosas Sainzas atsiliko 1 min. 35 sek.
Akivaizdu, kad tarp B. Vanago ir V. Žalos buvo arši kova visame greičio ruože, mat „Agrorodeo“ ekipažas nuo „Inbank team Pitlane“ atsiliko 1 min. 8 sek. Edgaro Buiko nuotr.
Gintas Petrus ir Tomas Jančys pasiekė 7-ąjį greičio ruožo kelio punktą. Čia ekipažas preliminariai yra 44-oje vietoje.
Finišą pasiekė ir Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis. Šią dieną komanda pabaigė preliminariai būdami 25-oje vietoje. https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2878586185537456/&show_text=1&width=560
Šeštojo greičio ruožo finišą pasiekė ir Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu. Preliminariai jie 18-i.
8-ąjį, paskutinį, kelio punktą greičio ruože pasiekė ir Antanas Juknevičius. Ekipažas preliminariai yra 24-oje vietoje.
Finišą pasiekė ir Benedikto Vanago bei Filipe Palmeiro ekipažas. https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2878498102212931/&show_text=1&width=560
Paskutinį greičio ruožo kelio punktą pasiekė V. Žala ir S. Jurgelėnas. Ekipažas preliminariai 17-oje vietoje.
7-ąjį greičio ruožo kelio punktą pasiekė ir „Kredos“ ekipažas. Komanda čia 25-oje vietoje.
Štai taip atrodo 382 numeriu pažymėto Lietuvos ekipažo bolidas. Deja, užsidegė automobilio variklis.
Gintas Petrus ir Tomas Jančys pasiekė 5-ąjį greičio ruožo kelio punktą. Čia jie yra preliminariai 43-ioje vietoje.
„Automobilis tiesiog užsidegė. Ir mūsų Dakaras yra baigtas. Ne pati lengviausia akimirka. Tačiau reikia su tuo susitaikyti“ – Dakaro ralio organizatorių kalbinamas sakė Aisvydas Paliukėnas, „Heston MRO team Pitlane“ komandos šturmanas. https://twitter.com/dakar/status/1215602491557138432?ref_src=twsrc%5Etfw
Tiesiogiai iš 6-osios dienos Dakaro ralio finišo. Arūnas Gelažnininkas preliminariai finišavo 47-oje vietoje. https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2878443562218385/&show_text=1&width=560
V. Žala ir S. Jurgelėnas taip pat užfiksuoti 7-ajame kelio punkte. Čia jie preliminariai yra 19-oje vietoje.
B. Vanagas ir F. Palmeiro pasiekė 7-ąjį greičio ruožo kelio punktą. Ten ekipažas yra 17-oje vietoje. Prieš akis – dar vienas punktas ir finišas.
Finišą pasiekė Arūnas Gelažninkas. Kol kas nėra aišku, kurioje vietoje jis finišavo.
Organizatorių sraigtasparniu Edvino ir Aisvydo ekipažas atskraidintas į neutralizacijos zoną, ten bus dėliojamas planas, ką daryti toliau. https://www.facebook.com/BenediktasVanagas/posts/2656433507755609&width=500
Oficialiai apie Edvino Juškausko ir Aisvydo Paliukėno pasitraukimą pranešė ir Dakaro ralio organizatoriai. Lietuvių ekipažo automobilis užsiliepsnojo nuvažiavus 253 km iš 477 km, laukusių šiandien. Ekipažas absoliučioje įskaitoje buvo 28-oje vietoje.
Iš lenktynių pasitraukė „Kamaz“ komandos lenktynininkas Eduardas Nikolajevas. Penktąjį greičio ruožą jo ekipažas užbaigė išaušus šeštosios dienos rytui ir tučtuojau stojo į lenktynes vėl. Tačiau nuvažiavęs vos 33 km greičio ruožo, E. Nikolajevas pasakė, kad sutaisyti sunkvežimio negali ir traukiasi iš Dakaro.
Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis pasiekė neutralizacijos zoną. Dienos greičio ruožas įpusėtas. https://www.facebook.com/AntanasJukneviciusDakar/posts/2631140376962657&width=500
Motociklininkų įskaitoje paaiškėjo dienos nugalėtojai: Ricky Brabecas savo pozicijos neužleido niekam ir laimėjo greičio ruožą.
A. Gelažninkas pasiekė 7-ąjį greičio ruožo kelio punktą. Preliminariai yra 50-oje vietoje.
B. Vanagas ir V. Žala užfiksuoti 6-ajame greičio ruožo kelio punkte. „Inbank team Pitlane“ ten 18-oje vietoje, „Agrorodeo“ – 19-i preliminariai.
Nemalonumai ištiko ir puikiai važiuojančius V. Žalą ir S. Jurgelėną. Kaip pranešė Paulius Garkauskas, Dakare dirbantis DELFI reporteris, važiuodamas ekipažas pataikė į kupstą ir pažeidė automobilio priekį. Neutralizacijoje bandoma sutvarkyti padarytą žalą.
Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas baigė lenktynes. Užsidegė automobilis. Ekipažas jau buvo pasiekęs ketvirtąjį ralio greičio ruožo tašką ir buvo pusiaukelėje iki finišo. Toje vietoje perspektyviausiasi Dakaro ralio naujokais vadintas ekipažas buvo 27-oje vietoje. https://www.facebook.com/BenediktasVanagas/posts/2656361254429501&width=500
A. Juknevičius ir D. Vaičiulis pasiekė 5-ąjį kelio punktą. Ekipažas preliminariai 24-oje vietoje.
G. Petrus ir T. Jančys stabiliai važiuoja finišo link: duetas yra pasiekęs 3-ąjį kelio punktą ir yra 45-oje vietoje.
Benedikto Vanago ir F. Palmeiro ekipažas pasirodė 4-ajame greičio ruožo punkte. Čia ekipažas užfiksuotas 18-oje vietoje. Akivaizdu, kad ir šiandien Dakaro ralio organizatoriai susiduria su GPS sistemos sutrikimais.
Arūnas Gelažninkas pasiekė 6-ąjį greičio ruožo kelio punktą. Čia jis yra 48-oje vietoje.
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas pusę šeštosios Dakaro ralio dienos greičio ruožo jau įveikė: ekipažas pasiekė 5-ąjį kelio punktą iš aštuonių ir yra 19-oje vietoje.
Įdomi detalė: vos prieš kelias dienas visas Dakaro karavanas buvo Neome, o šiandien šio miesto apylinkės atrodo taip. Gerai, kad visi jau keliauja tolyn nuo artėjančios pūgos. https://www.facebook.com/dakar/posts/2824556897603599&width=500
Panašu, kad lenktynių nebetęs amerikietis Bobby Pattonas, kuris savo „Toyota Hilux“ apvertė ir visiškai sudaužė. https://www.facebook.com/majd.iswed80/videos/2802264379830872/&show_text=0&width=357
Ketvirtąjį kelio punktą pasiekė Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas. Dakaro naujokai stebina, mat čia y ra preliminariai 25-oje vietoje.
Ketvirtąjį kelio punktą pasiekė ir Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuli. Ekipažas čia 24-oje vietoje preliminariai. Visgi iš radarų vėl pranyko Benedikto Vanago ekipažas, tas kelia nerimą jo gerbėjams.
„Šiandien mašininis ruožas, vien tiesiosios, kur 120-130 km/val. greitis, motociklas purtosi, nėra sveikatos išlaikyti. Kopų šiek tiek yra tai ten smagiai – bet svarbiausia nuvažiuoti iki finišo. Kūną visą skauda, nėra koncentracijos“ – guodėsi tarpiniame greičio ruožo punkte sutiktas Arūnas Gelažninkas. https://www.facebook.com/iGo2Dakar/videos/2481207202199279/&show_text=0&width=560
Pasiekęs ketvirtąjį greičio ruožo punktą žemyn smuktelėjo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas. Ekipažas čia yra preliminariai 20-i.
Arūnas Gelažninkas atkeliavo į 6-ąjį greičio ruožo punktą. Čia jis – 45-as.
Štai taip atrodė Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro startas 6-ajame Dakaro ralio greičio ruože. https://www.facebook.com/BenediktasVanagas/videos/618004139030295/&show_text=0&width=560
Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas pasiekė 3-ąjį kelio punktą, ekipažas dabar yra 27-oje vietoje.
A. Juknevičius ir D. Vaičiulis pasiekė trečiąjį greičio ruožo kelio punktą. Ekipažas yra preliminariai 34-oje vietoje.
Arūnas Gelažninkas pranešė, kad po vakarykščio kritimo liko pasekmių ir lenktynininkas priverstas važiuoti nesijausdamas itin gerai. Šiandien svarbiausia – finišuoti. https://www.facebook.com/arunas.gelazninkas/posts/2706329432746842&width=500
"Agrorodeo' ekipažas taip pat pasiekė trečiąjį kelio punktą. Akivaizdu, kad lenktynininkai spaudžia kiek gali, mat čia jie – 14-oje vietoje.
Tarp keturračių šiandien pirmauja prancūzas Simonas Vitse. Artimiausias konkurentas nuo jo atsilieka 4 minutėmis.
Motociklų įskaitos vienvaldis lyderis – amerikietis Ricky Brabecas.
Kol lietuviai braunasi į priekį, kova tarp lyderių – labai įtempta. Pirmasis ketvertas važiuoja vienas nuo kito atsilikdami vos po kelias sekundes. Kol kas priekyje lyderystę išlaiko Carlosas Sainzas, šiandien ir startavęs pirmas.
Penktajame greičio ruožo kelio punkte užfiksuotas A. Gelažninkas. Lenktynininkas didina tempą ir čia jau – 46-as.
Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro atsigriebė – 3-iame kelio punkte jiedu yra 20-oje vietoje preliminariai.
Antaną Juknevičių ir Darių Vaičiulį, startavusius 24-oje vietoje, užklupo nesėkmė. Ekipažas pranešė, jog neteko vieno rato, teko šį keisti, tad sugaišo brangaus laiko. https://www.facebook.com/AntanasJukneviciusDakar/posts/2630911173652244&width=500
Ginto Petraus ekipažas pasiekė pirmąjį greičio ruožo kelio punktą ir čia yra 48-oje vietoje. O tuo metu E. Juškauskas ir A. Paliukėnas pasiekė antrąjį kelio punktą ir čia yra 27-oje vietoje.
Panašu, kad vakarykščių nesėkmių pamokyti V. Žala ir S. Jurgelėnas šiandien bando atsigriebti. https://www.facebook.com/AgrorodeoDakar/posts/1242026502652950&width=500
Arūnas Gelažninkas pasiekė 4-ąjį greičio ruožo kelio punktą ir formaliai dieną įpusėjo. Jis čia preliminariai 50-oje vietoje.
Antrąjį kelio punktą pasiekė V. Žala ir S. Jurgelėnas, preliminariai jie čia 15-oje vietoje. Čia pat yra ir B. Vanagas ir F. Palmeiro, jiedu čia – 22-ai. A. Juknevičius ir D. Vaičiulis taip pat čia – jiedu 29-oje vietoje.
Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas taip pat užfiksuoti pirmajame kelio punkte. 36-je pozicijoje startavusi komanda šiuo metu yra 26-a.
Pirmąjį kelio punktą pasiekė ir Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuliu. Jie preliminariai yra 28-oje vietoje.
Pirmajame kelio punkte užfiksuotas ir Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu. Kol kas komanda yra 17-a.
A. Gelažninkas „paėmė“ trečiąjį kelio punktą ir preliminariai yra 49-oje vietoje.
Pirmąjį kelio tašką pasiekė B. Vanagas ir F. Palmeiro. Čia „Inbank team Pitlane“ preliminariai yra 18-oje vietoje. 
Šeštojo greičio ruožo startą kirto ir Edvinas Juškauskas su Aisvydu Paliukėnu.
Į greičio ruožą išvažiavo ir pirmi trys lietuviški automobilių įskaitos ekipažai: B. Vanagas, A. Juknevičius ir V. Žala.
Arūnas Gelažninkas pasiekė antrąjį greičio ruožo kelio punktą. Motociklininkas kaip reikiant sulėtinęs tempą, yra 53-ioje vietoje preliminariai.
Penktasis greičio ruožas pareikalavo aukų. Motociklų įskaitą paliko Samas Sunderlandas, Brucy Arnoldas, Martensas Guillaume'as. Iš bagių klasės pasitraukė Knightas Grahamas. Automobilių įskaitos neužbaigs ir Tuheilas Fredericas.
Startavo ir automobilių įskaitos dalyviai. Pirmasis čia – vakarykštės dienos nugalėtojas Carlosas Sainzas.
Arūnas Gelažninkas pasiekė pirmąjį greičio ruožo kelio punktą. Deja, lenktynininkas smuktelėjo žemyn ir čia yra preliminariai 45-as, atsilikdamas nuo lyderio 7 min. 29 sek.
Tiesiogiai iš Dakaro: visi ekipažai išsikrausto iš bivako Haile. https://www.facebook.com/paulius.garkauskas/videos/2877864605609614/&show_text=0&width=560
Saudo Arabijoje Haile šiandien ryte – 0 laipsnių šilumos. https://www.facebook.com/AntanasJukneviciusDakar/videos/2215549965405984/&show_text=0&width=560
Savijauta nėra gera – pripažino Arūnas Gelažninkas, pirmasis besiruošiantis į startą. https://www.facebook.com/arunas.gelazninkas/videos/2549615791927230/&show_text=0&width=560

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(31 žmogus įvertino)
4.5161

Juknevičius papasakojo apie nematomą Dakaro pusę: už ką ekipažams skiriamos tūkstantinės baudos (4)

Dakaro ralis – neabejotinai didžiausias ir daugiausia pasaulinio dėmesio sulaukiantis...

Po Dakaro ralio į Vanago bazę grįžo vienu automobiliu mažiau

Praėjus šiek tiek daugiau nei dviem savaitėms po Dakaro ralio finišo, komandos išvydo savo...

Edvinas Juškauskas prisipažįsta Dakaro metu tikrinęs Vanago ribas (2)

„Kauniečiai“ – tokią pravardę Dakare galėjote girdėti greta „ Heston Airlines team...

Kokios chemijos reikia ištvermės lenktynėse: kam reikalingas vario tepalas ar iki -50 šalčio šaldantis aerozolis (1)

Dakaras nuo įprastų ilgo nuotolio lenktynių be kita ko skiriasi tuo, kad čia karo lauko...

Benedikto Vanago šturmanas įvertino: jam praėjęs Dakaras – pats geriausias (1)

Dar lapkričio mėnesį Dakaro ralio organizatoriai įspėjo, jog 2021-ųjų varžybose didžiausias...

Top naujienos

Po nuotolinio mokymosi vargų – dar vienas smūgis vilniečių šeimai: žinia iš savivaldybės gerokai pribloškė

Lietuvos mokiniai dėl karantino turėjo ištverti nemažai pokyčių. Vienas jų – prisitaikyti...

Vyriausybė nesutarė dėl karantino švelninimo Joninėms: sprendimą priims antradienį (92)

Vyriausybė pasitarime pirmadienį nesusitarė dėl Sveikatos apsaugos ministerijos ( SAM )...

Nuo liepos 1 dienos laukia svarbūs pokyčiai: dalis vaistų bus išrašoma kitaip (64)

Sveikatos apsaugos ministerija pirmadienį pranešė apie griežtesnę raminamųjų vaistų...

Pristatė tris pabėgėlių srautų scenarijus: pesimistiniu atveju tektų apgyvendinti tūkstančius žmonių per dieną grėsmę kelia ir kontrabanda  (488)

Valstybės gynimo taryba (VGT) aptarė Baltarusijos režimo keliamas grėsmes. Tarp jų - nelegali...

Po incidento vakcinacijos centre perspėjami ir kiti kauniečiai – keičiasi antrojo skiepo data (9)

Šeštadienį antrojo skiepo nuo koronaviruso nesulaukę kauniečiai skundėsi vakcinavimo tvarka –...

Antrąkart ištekėjo atlikėja Ieva Zasimauskaitė: išrinktasis – vaišnavų vienuolis, dvasinis mokytojas (76)

Rekordiškai kaitrią birželio 21 dieną antrą kartą ištekėjo dainininkė Ieva Zasimauskaitė ....

Naujas rekordas: šilčiausia birželio naktis per visą stebėjimų istoriją (7)

Birželio 20 diena buvo labai karšta visoje Lietuvoje, o birželio 21 d. naktį pasiektas...

Juodoji rekordiškai karšto savaitgalio pusė: žmonėms šturmavus pajūrį – nemalonūs incidentai (130)

Karštąjį savaitgalį BĮ „ Klaipėdos paplūdimiai " gelbėtojai dirbo išsijuosę. Laimei,...

Didžioji Britanija tampa „Covid-19“ bandymų lauku (3)

Pandemijos pradžioje praėjusį kovo mėnesį Borisas Johnsonas niūriu veidu atsistojo prieš...

Šimonytė: Vyriausybė vertins ES sankcijų Baltarusijai poveikį Lietuvos įmonėms

Europos Sąjungos sankcijų paketas Baltarusijos ekonomikai turi būti griežtas ir išsamus, tačiau...