Pirmadienį Lietuvos buriuotoja kartu su likusiomis dešimtuko dalyvėmis - Kinijos, Olandijos, Airijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Čekijos, JAV bei Meksikos sportininkėmis - lemiamame plaukime varžysis dėl olimpiados apdovanojimų.

Dešimtą plaukimą laimėjo olandė Marit Bouwmeester, kuri su 33 baudos taškais užima antrą vietą.

Pirmoje pozicijoje - su tiek pat taškų dešimtame plaukime antra finišavusi kinė Lijia Xu.

Po 34 baudos taškus turi bei trečią-ketvirtą vietas bendroje įskaitoje dalijasi airė Annalise Murphy ir belgė Evi Van Acker. Pirma buriuotoja dešimtame plaukime finišavo septinta, o antra - trečia.

R.Milevičius finišavo 42-as

Vyrų „Laser“ klasėje pasirodymą baigė Rokas Milevičius. Šeštadienį dešimtame plaukime jis finišavo 46-as, galutinėje įskaitoje aplenkė septynis varžovus bei su 339 baudos taškais tarp liko 42-as.

Dešimtą plaukimą laimėjo lyderis bendroje įskaitoje bei pasaulio čempionas australas Tomas Slingsby (25 baudos tšk.), aplenkęs trečią vietą pakilusį švedą Rasmusą Myrgreną (60 baudos tšk.) bei Andrew Murdochą iš Naujosios Zelandijos.

Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užima Pavlosas Kontidesas (39 baudos tšk.) iš Kipro, kuris dešimtajame plaukime buvo ketvirtas.

Olimpinio čempiono titulą ginantis britas Paulas Goodisonas (87 baudos taškai) iš septintos pozicijos pakilo į šeštą.

Dešimt geriausiai per dešimt plaukimų pasirodžiusių buriuotojų pirmadienį baigiamame plaukime išsidalins olimpinius medalius.

Po ketvirtos regatos dienos burlentininkas J.Bernotas - devintas

Buriavimo regatoje septynioliktą vietą vyrų RS:X klasės aštuntame plaukime šeštadienį užėmė, tačiau devintą poziciją su 73 baudos taškais tarp 38 burlentininkų išsaugojo Juozas Bernotas.

Aštunto plaukimo nugalėtoju tapo trečią vietą regatoje su 24 baudos taškais užimantis vokietis Tonis Wilhelmas.

Antras finišavo lyderis bendroje įskaitoje olandas Dorianas van Rijsselberge (9 baudos tšk.), o trečias buvo antroje pozicijoje žengiantis žaidynių šeimininkas Nickas Dempsey (24 baudos taškai).

Devintas bei dešimtas vyrų RS:X klasės plaukimai Londono olimpinėje regatoje vyks sekmadienį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)