Rungtynių favoritams Čekijos futbolininkams susitikimas prasidėjo labai nesėkmingai.

Jau pačioje mačo pradžioje - 2 minutę - Ganos rinktinė po Asamoah Gyano įvarčio įsiveržė į priekį - 1:0.

Pirmajame kėlinyje tiek čekai, tiek Ganos futbolininkai sukūrė po keletą pavojingų situacijų prie varžovų vartų, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko nė vienai rinktinei.

Vos tik prasidėjus antrajai rungtynių daliai Čekijos rinktinės kapitonas Pavelas Nedvedas pelnė įvartį, tačiau mačo arbitras, užfiksavęs nuošalę, jo neįskaitė.

67 min. čekams prasižengus savo baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Beje, šiame epizode raudona kortelė buvo parodyta Čekijos rinktinės gynėjui Tomašui Ujfalušiui.

Tačiau pirmojo įvarčio autorius Asamoah Gyanas neišnaudojo progos skirtumą padvigubinti - nuo 11 m žymos smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Vis dėl to pakiliai rungtyniavusiems Ganos futbolininkams pavyko pelnyti antrąjį įvartį - likus 8 min. iki rungtynių pabaigos Sulley Muntaris po gražios kombinacijos smūgiu į viršutinį vartų kampą antrą kartą nuginklavo Petrą Cechą.