Vokietijos rinktinė paskutinėmis minutėmis išplėšė lygiąsias 1:1 ir Katare iškovojo pirmąjį savo tašką.

Viso susitikimo metu abi komandos nuolat kūrė pavojingas progas, o kamuolį į vartus pirmajame kėlinyje siuntė vokiečiai. Vis dėlto Antonio Rudigerio tikslus smūgis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Rezultatas pakito sužaidus valandą. Perdavimo iš krašto sulaukęs Alvaro Morata išvedė Ispaniją į priekį.

Po praleisto įvarčio vokiečiai perėmė iniciatyvą, o varžovų vartų apgultis davė vaisių – 83-ąją minutę stipriu smūgiu rezultatą išlygino Nicklasas Fullkrugas.

E grupės favoritai planetos pirmenybes Katare pradėjo skirtingai. Ispanai net 7:0 nušlavė Kosta Riką, o Vokietija 1:2 nusileido Japonijai.

Paslaugą sekmadienį vokiečiams padarė Kosta Rikos rinktinė, kuri 1:0 įveikė japonus.

Paskutinį kartą iki šio susitikimo, Ispanijos ir Vokietijos nacionalinės komandos varžėsi 2020 metais Tautų lygos turnyre, tuomet ispanai sutriuškino vokiečius net 6:0.