Keturiskart pasaulio čempionas F. Cancellara, kurios po šio sezono baigs dviratininko karjerą, pirmą kartą olimpinį auksą iškovojo prieš aštuonerius metus Pekine. Londono olimpiadoje jis buvo septintas.

Šveicaras trečiadienį 54,5 km nuotolį įveikė per 1 val. 12 min. 15,42 sek. (vid. greitis - 45,255 km/h).

Fabianas Cancellara

Sidabro medalį iškovojo 25-erių metų Nuderlandų atstovas Tomas Dumoulinas. Jis nugalėtojui pralaimėjo 47,41 sek. Bronzos medalį, kaip ir prieš ketverius metus Londone, pelnė triskart prestižinių „Tour de France“ lenktynių nugalėtojas 31-erių metų britas Christopheris Froome'as (+1.02,12).

Fabianas Cancellara, Christopheris Froome'as ir Tomas Dumoulinas

Šios rungties Londono olimpiados vicečempionas ir triskart pasaulio čempionas 31-erių metų vokietis Tony Martinas liko 12-as (+3.18,33).

Lenktynėse, kuriose Lietuvos atstovai nedalyvavo, startavo 35 dviratininkai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)