Mūsiškiai, važiuojantys „Oscar“ visureigiu, po 10 etapų bendroje įskaitoje užima 76-ą vietą.

Prieš sustabdant lenktynes, jose pirmavo amerikietis Robby Gordonas, kuris 38 sek. lenkė Ronaną Chabotą ir 1 min. 47 sek. Lucio Alvarezą. Amerikietis ir bus pripažintas etapo nugalėtoju.

Bendros įskaitos lyderiu liko prancūzas Stephane'as Peterhanselis, kuris prieš Ginielį de Villiersą iš Pietų Afrikos turi 51:59 min. persvarą.

Tuo metu motociklininkams ir keturračiais važiuojantiems sportininkams pavyko sėkmingai baigti šios dienos greičio ruožą.

Tarp motociklininkų geriausiai sekėsi Kurtui Caselliui. Amerikietis vienuoliktą etapą įveikė per 2 val. ir 55 min. Antras finišavo portugalas Paolo Goncalvesas. Bendroje įskaitoje ir toliau pirmaujantis Cyrilas Despres trečiadienį distanciją įveikė trečias. Prancūzas prieš antroje bendros įskaitos vietoje esantį komandos draugą portugalą Rubeną Farią dabar pirmauja 13 min.

Ketvirtadienį sportininkai važiuos iš Fiambalos į Copiapo.