Motociklininkų grupėje etapą laimėjo olandas Fransas Verhoevenas su Yamaha, nuotolį įveikęs per 3 val. 49:15 min. Antras finišavo portugalas Rubenas Faria, vairuojantis KTM motociklą.

Jis nuo etapo nugalėtojo atsiliko 1 min. ir 38 sek. Trečias liko ispanas Barreda Bortas su „Husqvarna“. Pastarasis F. Verhoevenui pralaimėjo 3 min. ir 01 sek.

Bendros įskaitos lyderiu liko prancūzas Cyrilas Despres su KTM, kuris ketvirtadienį užėmė tik 14-ą vietą. C. Despres antroje vietoje esantį R. Farią lenkia 5 min. 39 sek. Trečias bendroje įskaitoje čilietis Francisco Lopezas (KTM), kuri nuo lyderio skiria 13 min. 40 sek.

Motociklai:

1.Cyrilas DespresPrancūzijaKTM37 val. 46:59 min.
2.Rubenas FariaPortugalijaKTMatsilieka +05:39 min.
3.Francisco LopezasČilėKTM+13:40
4.Ivanas JakesasSlovakijaKTM+20:16
5.Alessandro BotturiItalijaHusqvarna+34:52

Automobilių lenktynių 12-ą etapą laimėjo ispanas Nani Roma su „Mini“, nuotolį įveikęs per 3 val. 36:34 min. Antrą vietą etape užėmė amerikietis Robby Gordonas, vairuojantis „Hummer“ automobilį. Amerikietis nuo etapo nugalėtojo atsiliko 4 min. 18 sek. Trečias finišavo Ginielis De Villiersas iš Pietų Afrikos su Toyota. Jis N. Romai pralaimėjo 4 min. 25 sek. Ketvirtas buvo prancūzas Stephane'as Peterhanselis su „Mini“. Pastarąjį nuo nugalėtojo skyrė 6 min. 03 sek.

Bendroje įskaitoje lyderiu lieka S. Peterhanselis, lenkiantis G. De Villiersą 50 min. 21 sek.. Trečias kol kas N. Roma (+1 val. 31:06 min.).

Benediktas Vanagas ir Saulius Jurgelėnas iš Lietuvos su „Oscar“ visureigiu 12-ame finišavo ir buvo klasifikuoti 37-oje pozicijoje. Mūsiškiai N. Romai pralaimėjo 2 val. 2 min. ir 2 sek. Po 11-os etapų lietuviai užėmė 77-a vietą, tačiau po ketvirtadienio greičio ruožo jie pakilo į 68-ą poziciją. Lietuvos ekipažas pralaimi S. Peterhanseliui 30 val. 12:59 min.

2013-ųjų Dakaro ralio maratonas baigsis šeštadienį, sausio 19 dieną. Iki jo pabaigos liko vos du etapai.