Po įvartį nugalėtojams pelnė Shea Weberis (26:20), Jamie Bennas (35:19) ir Drew Doughty'(41:47), o pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Patrickas Thoresenas (40:22).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Suomija110008:43
2.Kanada110003:13
3.Norvegija100011:30
4.Austrija100014:80

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.JAV11000 7:13
2.Rusija11000 5:23
3.Slovėnija10001 2:50
4.Slovakija10001 1:70

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Švedija110004:23
2.Šveicarija110001:03
3.Latvija100010:10
4.Čekija100012:40

Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrą vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamas varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Moterų turnyre - Rusija įveikė Švediją

Tęsiasi moterų turnyras. Silpnesnėje B grupėje įvyko lyderių dvikova. Rusijos rinktinė 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo Švediją, B grupėje užėmė pirmą vietą ir ketvirtfinalyje susitiks su A grupėje ketvirta likusia Šveicarija.

Tuo metu antroje pozicijoje B grupėje likusių švedžių varžovė ketvirtfinalyje - trečia A grupės ekipa - Suomija.

Nesėkmes ketvirtfinalyje patyrusios komandos pusfinalyje dėl 5-8 vietų žais su Vokietijos ir Japonijos ekipomis.

A grupės lyderės Kanada (1 vieta) ir JAV (2 vieta) iš karto pateko į pusfinalį ir dabar laukia savo priešininkių.