Komandų naujienos:

J. Langas apie Braziliją: Sveikas protas sako, kad Luizas Felipe Scolari pagaliau turi pakeisti savo starto vienuolikę, kuria remiasi dar nuo Konfederacijų taurės turnyro. Jei Fredas, pagaliau atidaręs įvarčių sąskaitą mače su Kamerūnu, galbūt ir išsaugos vietą starto sudėtyje, tai itin blankiai žaidžiantis vidurio saugas Paulinho, ko gero, turės užleisti savo vietą. Fernandinho, kuris įmušė į Kamerūno vartus pakilęs po keitimo, turėtų žaisti nuo pat pradžių. Dani Alvesas taip pat neblizga kraštuose, o savo eilės laukia Maiconas.

J. Skedas apie Čilę: Nėra jokių traumų, kurios galėtų turėti įtakos Jorge Sampaoli planams, nors du pasikeitimus po pralaimėjimo olandams galima įtarti. Arba, kitaip tariant, čiliečių treneris iš Argentinos greičiausiai grįš prie sudėties, kuri pradėjo rungtynes su australais: Bravo; Isla, Medelis, Jara, Mena; Diazas, Aranguizas, Vidalis; Valdivia, Sanchezas ir Vargas. Vidalis ir Valdivia nepateko į starto sudėtį mače su olandais ir agresyvumo stoka puolime treneriui neturėjo patikti.

Sportinė forma:

J. Langas: Rungtynės su Kamerūnu atskleidė dvi brazilų puses. Iki pertraukos jie priminė komandą, kuri sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Meksika. Kai saugų žaidimas stringa ir darbo turi imtis Davidas Luizas, ilgais perdavimais bandydamas maitinti Neymarą ir Hulką. Tik Fernandinho pasirodymas aikštėje grąžino Braziliją į ritmą. Antras kėlinys buvo geriausios 45 brazilų minutės šiame čempionate kol kas.

J. Skedas: Čilė rungtynėse su olandais kamuolį kontroliavo 64 proc. laiko, tačiau nesugebėjo sukurti nieko pavojingo. Olandų vartų sargui Jasperui Cillessenui tai buvo gana ramios rungtynėse. Nesugebėjo pramušti gynybos, kurią ne vienas Čilės rinktinės narys prieš rungtynes kritikavo. Belieka tikėtis, kad pakeitimai starto sudėtyje pakeis ir komandos žaidimą. Prieš Braziliją Čilė laimi labai retai: vos 7 pergalės per 68 tarpusavio mačus. Būtent brazilai čiliečius eliminavo 1998 ir 2010 metų čempionatuose.

Ką sako treneriai:

Brazilijos strategas Luizas Felipe Scolari: Mano treniruojamai Brazilijos rinktinei prieš Čilę teko žaisti dukart. Žinau, koks stiprus tai varžovas. Jie turi pakankamai aukščiausio lygio žaidėjų. Jei galėčiau rinktis, rinkčiausi kitą varžovą. Žaisti prieš Pietų Amerikos komandas visuomet sunkus.

Čilės treneris Jorge Sampaoli: Mums kiekvienas varžovas, su kuriuo susitiktume, būtų nelengvas. Yra dalykų, kuriuos dar turime nublizginti, bet komandos, kuri pasitiki savo žaidimo stiliumi ir galimybėmis, tai nepakeis“.

Lyderiai:

J. Langas: Negi tikrai reikia to klausti? Neymaras įrodė savo klasę keturiais įvarčiais į Kamerūno ir Kroatijos vartus. Įspūdingas kamuolio valdymas, protingi atakų baigimai. Kuo Brazilija toliau eis, tuo Neymaro svarba bus dar didesnė.

J. Skedas: Žmogus, kuriam bus patikėta gynyba prieš Neymarą - Turino „Juventus“ klubo gynėjas Mauricio Isla. Italijoje sezonas jam nebuvo labai sėkmingas, įskaitant keletą vidutiniškų pasirodymų Europos lygos turnyre. Tai nuo pat pradžių buvo šioks toks pavojaus signalas Čilei, tačiau jei nori peržengti aštuntfinalį - privalo sulaukti gero M. Islos žaidimo.

Įvarčių tikimybė pagrindiniu laiku:

J. Langas: Įmuš abi komandos. Brazilijos gynyba buvo įspūdinga pastaraisiais metais, tačiau šiame turnyre skilinėja, ypač kraštuose. Tuo tarpu Čilė turi itin stiprius krašto žaidėjus, tad būdų pasiekti įvartį turėtų rasti.

J. Skedas: Bus pelnyta daug įvarčių. Tai būtų tipinės rungtynės šioms komandoms. Brazilija atakuos, o Čilės tai netrukdys ir ji atsakys tuo pačiu. Bus žaidžiamas atviras futbolas.

Rezultatas:

J. Langas: Brazilija 2-1 Čilė.

J. Skedas: Brazilija 3-2 Čilė.

Komandų palyginimas:

Brazilija - Čilė

FIFA reitingas: 3 - 14

Taškai grupėje: 7 - 6

Įvarčių santykis: 9:2 - 5:3

Atakos: 127 - 98

Smūgiai: 47 - 25

Smūgiai į vartų plotą: 35 - 14

Tolimi smūgiai: 16 - 4

Solo reidai į baudos aikštelę: 8 - 9

Nuošalės: 9 - 5

Perdavimų tikslumas: 76 proc. - 79 proc.

Skersavimų tikslumas: 25 proc. - 29 proc.

Kampiniai: 18 - 11

Laimėtos mikrodvikovos: 41 - 30

Atremti smūgiai: 5 - 12

Pražangos: 37 - 38

Geltonos kortelės: 4 - 4

Raudonos kortelės: 0 - 0