Europos čempionatas artėja, tačiau kartais paaiškėja ir nemalonių šio būsimo renginio detalių. Kauno policija sulaikė 26-erių metų Valdą Barauską, kuris perpardavinėjo didžiulį kiekį bilietų į Europos krepšinio čempionatą. Tai įvyko tuo metu, kai aistruoliai iš visos Lietuvos skundėsi, kad neįmanoma nusipirkti bilietų nei internetu bendrovėje „Tiketa”, nei jos kasose. Tuo metu vienas apsukrus kaunietis į „susitikimą“ su policijos pareigūnais atsinešė net 18 bilietų į įvairias krepšinio rungtynes.
Europos čempionato bilietas
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

„Bilietai nebuvo padirbti, tai buvo matyti plika akimi. Pardavėjas garantavo, kad jie tikri ir gauti iš patikimų žmonių susijusių su krepšiniu”, – nevartok.lt teigė vienas iš Kauno policijos pareigūnų.

Pareigūnams neliko nieko kito, kaip bilietus grąžinti, o surinktą medžiagą perduoti į teismą dėl nelegalios komercinės veiklos.

Tuo metu į tyrimą įsijungė ir nevartok.lt. Paaiškėjo, kad bilietus norėjęs perparduoti Valdas Barauskas yra krepšininkas rungtyniavęs Kauno krepšinio lygos (KKL) „Statybų objektai“ komandoje. Byla dėl nelegalios komercinės veiklos nukeliavo į Kauno apylinkės teismą. Birželio 21-ą dieną paskirtas posėdis neįvyko, nes V. Barauskas į posėdį neatvyko.

„Mes jį įspėjome telefonu, kad kitas posėdis įvyks liepos mėnesį. Jeigu V. Barauskas neatvyks, byla bus nagrinėjama jam nedalyvaujant. Byla iš ties įdomi”, – nevartok.lt sakė Kauno apylinkės teismo teisėjos Dalios Kursevičienės padėjėja Indrė Veličkutė.

„Nenorėčiau, kad dėl tokių dalykų būtų metamas šešėlis ant Kauno krepšinio lygos. Mes kaip federacijos nariai gavome tik po penkis bilietus į vienas varžybas”, – nevartok.lt sakė KKL prezidentas Esmiraldas Sliezauskas.

Kalbinti Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) nariai stebėjosi, kaip niekam nežinomas Kauno krepšininkas galėjo gauti tokį didelį bilietų kiekį.

„Oficialiai tai neįmanoma. Tai, ką skelbia federacija visiems žinoma. Bilietai deficitas”, – nevartok.lt sakė vienos krepšinio lygos atstovų.

„Į paskirtą teismo posėdį birželio mėnesį V. Barauskas neatvyko, tad kol kas nieko nekomentuosime”, – nevartok.lt sakė Kauno apylinkės teismo teisėjos padėjėja I. Veličkutė.

V. Barauskas, perpardavinėjęs bilietus į Europos krepšinio čempionatą, dingo lyg į vandenį. Apie tai paklaustas LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas neslėpė nežinąs tokio atvejo.

„Man neteko girdėti. Galiu pasakyti policijos numerį, tai jiems ir praneškite. Kiek žinote tokių atvejų? Reikia išsiaiškinti, iš kur jis gavo tuos bilietus ir bausti. Tai, kad perpardavinėjo yra labai blogai”.

„Po pirmo nokdauno nustojau domėtis krepšinio bilietais į Europos krepšinio čempionatą. Kai „užlūžo“ visos sistemos, tapo aišku, kad tai nėra normalu. Pvz., Vygaudo Ušacko (nuo 2010 metų ES misijos Afganistane vadovo - DELFI) sūnus daug laiko praleido prie kasų, bet bilietų taip ir negavo. Normaliu keliu jų negavo daug žmonių. Sukurtas nenormalus ažiotažas”, – nevartok.lt sakė legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis.

„Jei Š. Marčiulioniui reikia bilietų, duokite jam mano telefono numerį. Mes suteikiame teisę krepšinio legendoms stebėti varžybas”, – pabrėžė M. Balčiūnas.

Teismo posėdis, kuriame bus baudžiamas 18 bilietų perpardavinėjęs V. Barauskas, įvyks liepos 14-ą dieną.

www.nevartok.lt
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Klimatologas: ne tik žiema – ir vasara bus kitokia (17)

Dėl klimato kaitos žiemos Lietuvoje tapo šiltesnės, o vasaros karštesnės, todėl žiemą už...

Tų pačių maisto prekių krepšelio kaina skirtingose parduotuvėse skiriasi net iki 10 eurų (50)

Pirkėjus masina ne tik kokybiški produktai, operatyvus aptarnavimas, bet ir patrauklios prekių...

Seime pasistūmėjo klausimas dėl Skardžiaus likimo papildyta (24)

Seimui antradienį nusprendė sudaryti specialią tyrimo komisiją, kuri pagal Seimo narių grupės...

Naują LRT vadovą renka iš 3 kandidatų

Visą dieną trukusį Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) tarybos posėdį vainikuos naujo...

Šeimos tragedija: manė, kad pavogtas automobilis su dukra. Buvo dar blogiau (16)

Antradienį Didžiąją Britaniją sukrėtė skaudi dvejų metų mergaitės netektis, kuri, kaip...

Tapinas supyko ir apkaltino Gabrielių Landsbergį (214)

Sprendimas nepritarti siūlymui rengti pirmalaikius Parlamento rinkimus supykdė ir apžvalgininką...

Apie sprendimo dėl vaiko pinigų užkulisius prabilo Lazutka: negražiai sužaista (173)

Užuot sumažinę mokesčius vaikus auginantiems tėvams, valdantieji juos padidino. Taip interviu...

Idėja ieškantiems naujų kelionių krypčių – svaiginantys arbatos keliai Kinijoje

Mėgstate keliauti? Manote, kad Europoje jau matėte viską, nuo Šampanės iki Normandijos...

Pasitikrinkite, kokios programėlės slapta siurbia jūsų duomenis (13)

Dauguma žmonių pamiršta, kad kai jie parsisiunčia programėlę ar prie tam tikrų interneto...

Dėl svajonių darbo pakloja tiek, kad galėtų nusipirkti butą Vilniuje (5)

Emigracija, trys skirtingos darbovietės, bemiegės naktys, intensyvios studijos, dar intensyvesni...