Belgijos rinktinės lyderis ir aikštės dispečeris K. De Bruyne mače su portugalais po pražangos pirmame kėlinyje susižeidė čiurną ir antro kėlinio pradžioje buvo pakeistas.

Edenas Hazardas rungtynių pabaigoje pasitempė šlaunies raumenis.

„Visi žinome, kad kovojame su laiku“, – prieš rungtynes vykusiose spaudos konferencijoje kalbėjo R. Martinezas.

„Penktadienį matysime, ar jie galės žaisti, ar ne. Deja, dabar sprendimo negaliu priimti“, – teigė R. Martinezas.

Mače su Portugalija pergalę 1:0 lėmė galingas Edeno brolio Thorgano Hazardo smūgis į dešinį vartų kampą: 42 min. kamuolį galingu ir suktu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų į vartus pasiuntęs saugas pelnė vieną iš gražiausių čempionatų įvarčių.

30-metis K. De Bruyne Eurpos čempionate žaidė trijuose susitikimuose, jo įvartis nulėmė pergalę 2:1 prieš Daniją. E. Hazardas žaidė visuose mačuose ir atliko rezultatyvų perdavimą tam pačiam K. De Bruyne.

Ketvirtfinalio akistata su Italija vyks penktadienį, 22 val.