Auksą vienviete baidare iškovojo dviejų šių metų pasaulio taurės etapų nugalėtojas ir 2010 metų planetos pirmenybių nugalėtojas 28-erių olimpiados šeimininkas Edas McKeeveris, savo šaliai žaidynėse iškovojęs jau 26-ąjį aukščiausiąjį apdovanojimą.

Sidabro medalininku šioje rungtyje tapo ispanas Saulis Craviotto Rivero, o bronza tenkinosi kanadietis Markas de Jonge'as.

1. Ed McKeever (D. Britanija)  36,246 sek.
8. Ronald Rauhe (Vokietija) 37,553

Pirmoji tarp moterų vienviete baidare finišavo 23-ejų metų pasaulio čempionė Lisa Carrington iš Naujosios Zelandijos, aplenkusi ukrainietę Inną Osypenko-Radomską bei keturiskart olimpinę čempionę vengrę Natašą Douchev-Janics.

8. Teresa Portela (Portugalija) 46,549

Pirmąjį regatos auksą Rusijai dviviete baidare šeštadienį iškovojo Jurijus Postrigajus ir Aleksandras Djačenka, sidabro medaliai įteikti baltarusiams Romanui Petrušenkai ir Vadimui Machniovui, o bronza atiteko britams Liamui Heathui bei Jonui Schofieldui.