Pirmą punktą iš 22-os vietos startavęs A. Juknevičiaus ir M. Slapšio duetas pasiekė 25-as, antrą - 27-as.

Lenktynininkas pranešė, kad važiuojant į trečią punktą patyrė gedimą, kurį taisė trasoje: „150-ame kilometre patyrėme automobilio granatos gedimą. Dirbam, taisom ir tęsim lenktynes!“

Ekipažui pavyko sėkmingai tęsti lenktynes, trečią punktą jie pasiekė 50-i, ketvirtą - 49-i, penktą - 45-i, šeštą - 43-i, septintą - 41-i, aštuntą - 39-i, devintą - 31-i.

Iš 26-osios pozicijos startavęs B. Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio ekipažas pirmame punkte buvo 21-as, antrame - 23-ias, trečiame - 32-as.

Tačiau ir B. Vanago automobilis sugedo. „Mums sugedo vakar pakeista vairo kolonėlė. Taip pat neveikia hidraulinės kojos. Bandome atremontuoti ir po truputi judėti trasa“, – telefonu paskambinęs sakė „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandą atstovaujantis B. Vanagas.

Vis dėlto lenktynininkams pavyko pašalinti gedimus ir ketvirtą punktą jie pasiekė 46-i. Penktame punkte ekipažas buvo 43-ias, šeštame - 42-as, septintame - 42-as, aštuntame - 41-as, devintame - 33-ias.

Etapo startas buvo šiek tiek atidėtas, nes į trasą nespėjo atvykti sraigtasparniai, kurie būtų būtini nelaimės atveju. Motociklams etapas buvo sutrumpintas ir baigėsi nuvažiavus 243 km.

Vienuoliktajame etape iš La Riochos į San Chuaną sportininkai įveikė 712 kilometrų trasą su 431 km greičio ruožu.

Automobilių įskaita

Šioje įskaitoje greičiausias buvo Nasseras Al Attiyah iš Kataro, jis distanciją įveikė per 4 val. 49 min. 16 sek. Antras finišavo prancūzas Sebastienas Loebas, kuris atsiliko 5 min. 52 sek. Trečias liko suomis Mikko Hirvonenas, atsilikęs 7 min. 1 sek.

Etapo rezultatai:

1.Nasser Al-AttiyahKataras„Mini“4 val. 49 min.16 sek.
2.Sebastienas LoebasPrancūzija„Peugeot“atsiliko 5 min. 52 sek.

Bendroji automobilių įskaita

1.Stephane'as PeterhanselisPrancūzija„Peugeot“37 val. 42 min. 20 sek.
2.Nasseras Al-AttiyahKataras„Mini“atsilieka 51 min. 55 sek.

Motociklų įskaita

Šioje įskaitoje triumfavo prancūzas Antoine'as Meo, kuris distanciją įveikė per 5 val. 19 min. 8 sek. Antras liko varžybų lyderis australas Toby Price‘as, atsilikęs 18 sek. Trečią vietą užėmė Pablo Quintanilla iš Čilės, kuris atsiliko 2 min. 48 sek.

Motociklų bendra įskaita

1.Toby Price'asAustralijaKTM40 val. 8 min. 30 sek.
2.Stefanas SvitkoSlovakijaKTMatsilieka 35 min. 23 sek.

Keturračių įskaita

Šioje įskaitoje greičiausias buvo argentinietis Alejandro Patronelli, kuris trasą įveikė per 6 val. 20 min. 15 sek. Antras liko Brianas Baragwanathas iš Pietų Afrikos, atsilikęs 1 min. 6 sek. Trečias finišavo Marcosas Patronelli, atsilikęs 1 min. 26 sek.

Keturračių bendra įskaita

1.Marcosas PatronelliArgentina„Yamaha“49 val. 36 min.
2.Alejandro PatronelliArgentina„Yamaha“atsilieka 8 sek.
3.Brianas BaragwanathasPietų Afrika„Yamaha“1:41:15
4.Sergejus KariakinasRusija„Yamaha“1:51:18
5.Jeremiasas Gonzalezas FerioliArgentina„Yamaha“2:02:13

Sunkvežimių įskaita

Čia greičiausias buvo rusas Eduardas Nikolajevas, kuris trasą įveikė per 5 val. 31 min. 37 sek. Antras liko olandas Pieteris Versluisas, kuris atsiliko 5 min. 2 sek. Trečioje vietoje finišavo kitas olandas Tonis van Genugtenas, kuris nuo lyderio atsiliko 5 min. 36 sek.