Švedės pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį po 34 min. pelnyto Stinos Blackstenius įvarčio.

Antrame kėlinyje rezultatą išlygino „Chelsea“ saugė Jessie Fleming.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis (1:1), pratęsime komandos taip pat įvarčiais neįrodė savo pranašumo.

Baudinių seriją sėkmingiau pradėjo Kanados rinktinė, tiksliai smūgiavo J. Fleming, Švedijos gretose tikslo nepasiekė Kosovare Asllani smūgis, kamuolys pataikė į virpstą.

Vėliau jau dukart kanadietės neišnaudojo savo šansų, o švedės po tikslių smūgių išsiveržė į priekį 2-1 bei turėjo geras galimybes iškovoti pergalę.

Tačiau lemiamu metu paskutiniai du švedžių smūgiai tikslo nepasiekė. Verta pažymėti, jog kapitonė Caroline Seger galėjo nulemti Švedijos pergalę, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Kanados rinktinėje penktuoju bandymu rezultatą lygino ir viltis gaivino Deanne Rose.

Švedijos rinktinėje prie kamuolio stojo Jonna Andersson, kamuolį sulaikė vartininkė Hedvig Lindahl.

Kanados gretose į Julia Angela Grosso smūgį reagavo vartininkė, tačiau į ranką pataikęs kamuolys suspurdėjo vartų tinkle ir po akimirkos kanadietės paniro į euforiją – baudinių serija laimėta 3-2.

Tuo metu savo progų baudinių metu neišnaudojusios švedės krito ant vejos ir braukė nusivylimo ašaras.

Apskritai tai pirmasis Kanados moterų futbolo rinktinės titulas pasaulinio lygio turnyre. Planetos čempionate kanadiečių geriausias rezultatas – 2003 m. iškovota 4 vieta, Londono ir Rio de Žaneiro žaidynėse jos buvo pasidabinusios bronzos medaliais.

Švedės finale žaidė ir Rio de Žaneire, 2016 m. jos 1:2 nusileido vokietėms.

Ketvirtadienį vykusiame mažajame finale JAV rinktinė 4:3 įveikė australes.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)