Amerikiečiai įpusėjus pirmam kėliniui atsiliko dviženkliu skirtumu (9:19), tačiau tuomet vedami iš bet kokių padėčių pataikiusio Kevino Duranto surengė įspūdingą spurtą net 45:10 ir antro ketvirčio pabaigoje jau pirmavo 25 taškais – 54:29. Visgi argentiniečiams likusią iki didžiosios pertraukos atkarpą pavyko laimėti 11:2 ir kiek sumažinti savo atsilikimą – 56:40.

Antroje mačo dalyje Mike'o Krzyzewskio auklėtiniai padidino savo persvarą iki 28 taškų ir ramiai užbaigė susitikimą. Galutinis rezultatas – 105:78.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Kevinas Durantas, kuris per 28 minutes pelnė 27 taškus (2/4 dvitaškiai, 7/9 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

17 taškų pridėjo Paulas George'as, 15 – DeMarcusas Cousinsas, 11 – Kyrie Irvingas.

Argentinai 15 taškų įmetė Luisas Scola (10 atk. kam.), 14 – Manu Ginobili, 13- Facundo Campazzo, 12 – Andresas Nocioni.

JAV pusfinalyje susikaus su Ispanijos krepšininkais ir tai bus Londono olimpiados finalo pakartojimas.

Kitą pusfinalio porą sudarys Australija ir Kroatija arba Serbija.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (58)