Ispanai sėkmingiau pradėjo mačą ir daugiausiai Pau Gasolio bei Serge'o Ibakos pastangomis pirmavo 22:13.

Tačiau tada krepšys atsirišo Carmelo Anthony'iui, kuris vien per pirmą dvikovos pusę surinko 23 taškus ir padėjo amerikiečiams persverti rezultatą savo naudai - 48:40.

Sergio Scariolo auklėtiniams nepadėjo ir didžioji pertrauka: trečiame kėlinyje komandas skyrė jau 21 taškas - 69:48. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė ir amerikiečiai išsivežė pergalę rezultatu 100:78.

Nugalėtojų gretose 27 taškus pelnė Carmelo Anthony's, 25 - LeBronas Jamesas. Ispanų gretose išsiskyrė 19 taškų įmetęs Pau Gasolis ir 16 pridėjęs Serge'as Ibaka.

Primename, kad JAV atstovai laimėjo visas penkerias žaistas rungtynes prieš olimpiadą: prieš tai jie 113:59 neturėjo vargo su Dominikos Respublika, 80:69 įveikė brazilus, 118:78 nušlavė britus ir 86:80 palaužė Argentiną.

Ispanai pasiruošimo olimpinėms žaidynėms cikle 78:74 nugalėjo britus, du kartus 81:65 ir 75:70 įveikė prancūzus, 95:56 sutriuškino tunisiečius, du kartus palaužė australus (75:69 ir 81:75) ir 105:85 pranoko Argentiną.

Londono olimpiadą amerikiečiai pradės A grupėje, kurioje dar žais Prancūzijos, Argentinos, Lietuvos, Nigerijos ir Tuniso rinktinės, o ispanai kovos B grupėje kartu su Australijos, Brazilijos, Kinijos, Didžiosios Britanijos ir Rusijos vyrais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (70)