Pirmme kėlinyje labiausiai žibėjo Aleksejus Švedas, kuris negailėjo perdavimų komandos draugams ir prisidėjo prie efektingos atakos, kurios smaigalyje atsidūrė Aleksandras Kaunas ir užbaigė ją dėjimu.

Antrame ketvirtyje savo šou surengė jau kitas žaidėjas - Andrejus Kririlenka. Krepšininkas sugebėjo pelnyti 11 taškų. Tiesa, kinai antro ketvirčio pabaigoje bandė kabintis ir pelnė keturis taškus be atsako, tačiau Rusija vėl apibėgo savo varžovus - 40:25.

Azijiečiai nepasidavė ir pirmąją trečiojo kėlinio minutę šiek tiek sumažino varžovų persvarą (30:42), tačiau Rusijos krepšininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir iniciatyvis nebepaleido - 50:30..

Rusija: Andrejus Kirilenka 16 (9 atk. kam.), Aleksejus Švedas 14, Vitalijus Fridzonas 13, Timofejus Mozgovas 10, Viktoras Khryapa 7 taškai (12 atk. kam.).

Kinija: Yi Jianlianas 16, Yi Li 9, Wangas Shipengas 7 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.