Šiandien

„Premier“ lygos lyderiai rinko pergales – sunkiausią nuskynė „Tottenham“ 3 val.

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį 6-tą turą pradėjo „ West Ham United “ ir „ Tottenham Hotspur “ futbolininkai.

Čempionų lygos dalyvę pranokęs „Atletico“ priartėjo prie „Barcelonos“ 3 val.

Ispanijos „ La Liga “ 6-ame ture šeštadienį turnyro lentelės kaimynų mūšyje Madrido „Atletico“ namuose priėmė „Sevilla“ futbolininkus. Aikštės šeimininkai iškovojo pergalę 2:0 (0:0) ir turnyro lentelėje pakilo į antrą vietą.

E. Stanionis profesionalų ringe sieks trečiosios pergalės iš eilės (1) 5 val.

Tęsiasi „World Boxing Super Series“ turnyras, kuriame dalyvauja pajėgiausi pasaulio boksininkai. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 3.00 val., vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt tiesiogiai iš JAV, San Antonijaus „Alamodome“ arenos, parodys Kubos sportininko...

Anglijoje – rimti išbandymai favoritams 7 val.

Įsibėgėja populiariausias pasaulyje Anglijos „Premier“ lygos čempionatas. Šį savaitgalį ir sekmadienį vyks 6-ojo turo kovos. Vieni pirmenybių lyderių „Manchester United“ futbolininkai svečiuose sukryžiuos ietis su „Southampton“ klubu. Nemenką susidomėjimą kelia...

Boksininkas E. Kavaliauskas iškovojo NAFB čempiono diržą (24) 10 val.

Penktadienį Tuksone (JAV) vykusio profesionalaus bokso vakare Egidijus Kavaliauskas nugalėjo 27-erių metų meksikietį Mahonry Montesą ir iškovojo Šiaurės Amerikos bokso federacijos (NABF) čempiono diržą.