Antrajame kėlinyje nuo svečių atitrūkę Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai uoliai saugojo persvarą, kuri ketvirtajame kėlinyje šoktelėjo iki triuškinančios 20 taškų ribos.

Šis sezonas „Montepaschi" komandai nebuvo sėkmingas: anksčiau nuolat ULEB Eurolygos finaliniame ketverte žaidusi ekipa šiemet neperkopė pirmojo šių varžybų etapo, o Italijos pirmenybėse iš kovos pasitraukė dar ketvirtfinalyje, nors reguliariajame sezone užėmė trečiąją poziciją. Po šio pralaimėjimo Sienos krepšininkai prarado teisę su Eurolyga pasirašyti naują trejų metų sutartį.

Rimantas Kaukėnas paskutinėse sezono rungynėse per 23 minutes pelnė 13 taškų (0/2 tritaškių, 3/4 dvitaškių, 7/7 baudų), perėmė 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir po 4 kartus prasižengė bei suklydo. Mindaugas Žukauskas pralaimėjusiems per 14 miučių surinko 6 taškus (2/3 trit., 0/2 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Lottomatica“: Dejanas Bodiroga 24 taškai (6 rez. perd.), Davidas Hawkinsas 22, Marko Tušekas 15.

„Montepaschi“: R.Kaukėnas 13 (7 per. kam.), Andrea Pecile 12, Jamelas Thomasas 10.

Kitame mače be traumuotų Ramūno Šiškausko ir Matteo Soragna žaidžiantis Trevizo „Benetton“ klubas išvykoje 67:75 (12:17, 20:21, 19:21, 16:16) pralaimėjo Milano „Armani Jeans“ ekipai. Serijos rezultatas vėl tapo lygus (2:2).

Nugalėtojams 20 taškų pelnė amerikietis Prestonas Schumpertas. Trevizo komandoje išsiskyrė po 15 taškų įmetę amerikietis Marcusas Goree ir NBA skautų medžiojamas jaunasis aukštaūgis Andrea Bargnani.

Penktosios, lemiamos, pusfinalio rungtynės šeštadienį (05.27) bus žaidžiamos Trevize.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.