Į kitą etapą turėtų patekti ir Maskvos "Spartak (Rusija) futbolininkai, kuriems likusiose dvejose A grupės rungtynėse reikia iškovoti bent vieną tašką arba kitose rungtynėse Leverkuzene nepralaimėti daugiau nei vieno įvarčio skirtumu.

Antradienį "Spartak" išvykoje 3:0 sutriuškino Lisabonos "Sporting" (Portugalija) vienuolikę. Maskviečių komandoje pasižymėjo Jegoras Titovas, įmušęs du įvarčius ir prisidėjęs prie pirmojo. Būtent po J. Titovo smūgio kamuolį į savo vartus pasiuntė Dimasas (Dimašas).

Penktajame ture A grupėje "Bayer" žais su "Spartak" komanda, o "Real" - su "Sporting".

B grupėje į kitą etapą pateko Londono "Arsenal" (Anglija) klubas, rungtynes su Romos "Lazio" (Italija) išvykoje baigęs lygiosiomis 1:1. Išlyginamąjį įvartį šiose šiurkščiose rungtynėse 88-ąją minutę įmušė Robertas Piresas.

Kitame etape turėtų žaisti ir "Lazio" futbolininkai, kuriems abejas rungtynes reikės žaisti su autsaideriais - namuose su Donecko "Šachtar" (Ukraina), išvykoje - su Prahos "Sparta" (Čekija).

Antradienį Donecke vykusias šių komandų rungtynes 2:1 laimėjo aikštės šeimininkė - "Šachtar" ekipa, kurios gretose pasižymėjo lietuvis Dainius Gleveckas, 35-ąją minutę išlyginęs rezultatą.

Penktajame ture B grupėje "Arsenal" susitiks su "Sparta", o "Lazio" -su "Šachtar".

Kelialapį į kitą turnyro etapą C grupėje užsitikrino praėjusio sezono Čempionų lygos finalininkė "Valencia" (Ispanija), išvykoje 2:1 nugalėjusi Liono "Olympique" (Prancūzija) ekipą. "Valencia" futbolininkai - vieninteliai lygoje nepraradę taškų.

Kova dėl antrosios vietos grupėje ir teisės žaisti kitame Čempionų lygos etape tapo aštresnė po to, kai "Heereveen" (Olandija) savo aikštėje antradienį 1:0 nugalėjo Pirėjo "Olympiakos" (Graikija) futbolininkus. Pergalingą įvartį 82-ąją rungtynių minutę įmušė Danielis Jensenas.

Penktojo turo rungtynėse C grupėje "Olympiakos" žais su "Valencia", o "Heerenveen" - su "Olympique".

Painiausia padėtis D grupėje, kur staigmeną vėl pateikė Graco "Sturm" (Austrija) ekipa. Vos prieš tris savaites beviltiškai (0:5) pralaimėję išvykoje, Graco futbolininkai antradienį namuose 2:0 nugalėjo "Monaco" (Prancūzija) komandą. Po šio pralaimėjimo Prancūzijos čempionai smuktelėjo į ketvirtąją vietą grupėje, jiems bus sunku patekti į kitą etapą.

Kitose šios grupės rungtynėse Škotijoje tarp Glazgo "Rangers" ir UEFA taurės savininko Stambulo "Galatasaray" (Turkija) užfiksuotos lygiosios 0:0. Abi ekipos turi po 7 taškus ir pirmauja grupėje.

Penktojo turo rungtynėse šioje grupėje "Monaco" žais su "Galatasaray", o "Sturm" - su "Rangers".