Įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelis Ballackas (26 min.) ir Geraldas Asamoah (67 min.).

Vienintelio įvarčio autorius šeimininkų gretose - Estebanas (32 min.).

Vokietijos rinktinės treneris Juergenas Klinsmannas antradienio mače, kuris truko 2 kėlinius po 35 minutes, išmėgino 18 futbolininkų. Nežaidė tik sekmadienį prie rinktinės prisidėjęs vartininkas Jensas Lehmannas bei traumas besigydantys ar sirguliuojantys Philippas Lahmas, Christophas Metzelderis, Mike`as Hanke ir Timas Borowski.

Iki pasaulio futbolo čempionato vokiečiai planuoja sužaisti tris draugiškus mačus - su Liuksemburgu (gegužės 27 d.), Japonija (gegužės 30 d.) ir Kolumbija (birželio 2 d.).

Vokietijos futbolininkų varžove čempionato atidarymo mače birželio 9 dieną bus Kosta Rikos vienuolikė. Be šių komandų, A grupėje varžysis Lenkijos bei Ekvadoro futbolininkai.

Pasaulio čempionatui Vokietijoje besirengianti Togo vienuolikė antradienį kontroliniame mače 3:2 (2:1) įveikė Bavarijos žemės rinktinę. Nugalėtojams įvarčius pelnė Affo Erass (7 min.), Mohamedas Kaderas (43 min.) ir Adekamni Olufade (60 min.).

Šeimininkų gretose pasižymėjo Berndas Hafele (27 min.) iš "FC Ismaning" klubo ir "FC Augsburg" komandos žaidėjas Mariuszas Suszko (68 min.), realizavęs 11 m baudinį.

Pasaulio futbolo čempionate Togo varžovėmis G grupėje bus Prancūzijos, Šveicarijos ir Pietų Korėjos rinktinės.

Kitose kontrolinėse varžybose pirmenybėms besirengianti Trinidado ir Tobago vienuolikė 3:2 (2:0) įveikė ne pajėgiausios sudėties žaidusią Austrijos čempionę Vienos "Austria" ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Johnas Sternas (25 min.), Jasonas Scotlandas (27 min.) ir Kenwyne`as Jonesas (82 min.).

Austrijos čempionų gretose pasižymėjo Andreasas Walzeris (77 min.) ir Rubinas Okotie (90 min. iš 11 m baudinio).

Trinidado ir Tobago vienuolikės varžovėmis pasaulio futbolo čempionato B grupėje bus Anglijos, Švedijos ir Paragvajaus rinktinės.