aA
Graikijoje poilsiaujantis premjeras Algirdas Brazauskas neketina apsilankyti „Eurovizijos“ konkurse – kol kas jis su žmona mėgaujasi ramybe, o vėliau planuoja važiuoti į ekskursijas.
Algirdas Brazauskas
© DELFI
Šią savaitę Vyriausybės vadovas Algirdas Brazauskas su žmona Kristina poilsiauja Graikijos Rodo saloje. Drauge su premjeru atostogauja ir jo gydytojas Adolfas Berūkštis su žmona Danguole bei Panevėžio ligoninės vyriausiasis gydytojas Česlovas Gutauskas su žmona Stase.

Kaip L.T. pasakojo Kristina Brazauskienė, poilsiautojai mėgaujasi geru oru ir pratinasi prie gana vėsaus jūros vandens. Nors premjero žmona neketina vykti į Atėnus stebėti „Eurovizijos“, mūsiškiams „LT United“ ji linki didžiausios sėkmės.

Patinka įžūlūs

„Neplanuojame važiuoti į Atėnus. Nesame „Eurovizijos“ aistruoliai, bet aš visada sergu už mūsiškius, už lietuvius. Nesvarbu, kokios varžybos būtų – sporto ar pramogų, – visada sergame už Lietuvą ir norime, kad laimėtų. Ir mes tikime pergale. Mūsų vyrukai man patinka ir jų daina patinka, taip ir turime eiti į priekį – tikėdami pergale. Reikia įžūlumo eiti su pergalės daina, – manau, kad mūsiškiai šaunuoliai. Man labai patinka daina ir tokie iššūkiai“, – linksmai kalbėjo K.Brazauskienė.

Jos nuomone, kuklių lietuvaičių nei pasaulis, nei Europa nepastebėtų, o drąsūs ir veržlūs muzikantai padės garsinti mūsų šalį, bent jau atkreipti užsienio dėmesį į „įžūlius“ dainininkus.

Mėgaujasi ramybe

Pasakodama apie poilsį, premjerienė džiaugėsi ypač gražia Graikijos Falirakio kurorto aplinka ir aplink tvyrančia ramybe. „Čia labai ramus poilsis. Šiek tiek šaltokas jūros vanduo, bet pratinamės. Plaukiojame baseine. Paragavome vietos patiekalų, viską įvertinau tik gerai“, – įspūdžiais dalijosi K.Brazauskienė. Susižavėjusi Graikijos kurortu moteris norėtų Lietuvon parsivežti nuostabų graikišką orą ir kraštovaizdį. „Būtų gera į Lietuvą atsivežti tokį šviesų dangų, saulėtą orą. Žmonės aplink ramūs, atsipalaidavę. Visa aplinka labai jauki, nėra šurmulio. Žmonės ilsisi, vakare pasipuošia ir išeina į miestą“, – sakė ji.

Ji neslėpė, kad A.Brazauskas po sunkių darbų mėgaujasi poilsiu. Šeima laukia būsimų ekskursijų po Graikiją. „Vyras patenkintas. Planuojame važiuoti į ekskursijas, kad grįžę turėtume ką pasakoti“, – juokėsi premjero žmona.