Lietuvis šiose rungtynėse aštuonis kartus smūgiavo į varžovų vartus. D. Zubrus trečiąjį savo įvartį šiose rungtynėse pelnė iki trečiojo kėlinio pabaigos likus vos 24 sekundėms.

Pergalingą įvartį nugalėtojams trečiąją pratęsimo minutę Patrice Brisebois (Patrisas Brisbua). Dar vieno įvarčio - antrojo - autorius aikštės šeimininkų gretose - Brianas Savage'as (Brajanas Savažas).

Šeštadienio "Canadiens" pergalė buvo antroji per penkerias reguliaraus sezono rungtynes. Surinkę 4 taškus, Monrealio ledo ritulininkai tebėra Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio autsaideriai. Tiek pat taškų turi trečią vietą užimantys Bafalo "Sabres" bei Toronto "Maple Leafs" ledo ritulininkai, tačiau jie žaidė po ketverias rungtynes.

Trečiąją pergalę iš eilės šeštadienį iškovojo bei Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderiu (6 tšk.) tapo Dariaus Kasparaičio Pitsbergo "Penguins" klubas, savo aikštėje 8:6 (2:1, 2:3, 4:2) įveikęs Niujorko "Rangers" ledo ritulininkus.

Lietuvis šiose rungtynėse nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, tačiau po jo tikslaus perdavimo trečiame kėlinyje čekas Martinas Straka įmušė įvartį į svečių vartus. Antrajame bei trečiajame kėliniuose D. Kasparaitis gavo po 2 baudos minutes.

Net keturis įvarčius nugalėtojams - pirmą kartą savo karjeroje NHL - šiose rungtynėse pelnė čekas Jaromiras Jagras.

Po du įvarčius "Rangers" ekipai pelnė Markas Messier (Markas Mesjeras) ir Theo Fleury (Teo Fleri).