Tik dvikovos pradžioje trumpai varžovus turėję vytis svečiai metodiškai didino persvarą visų rungtynių metu, laimėję visus keturis kėlinius. Paskutiniajame skirtumas buvo išaugęs daugiausiai iki 23 taškų.

Svarbiausia figūra aikštėje buvo „Kings“ vidurio puolėjas Domantas Sabonis. Lietuviui pritrūko tik vieno atkovoto kamuolio iki trigubo dublio, be to, jis pats atakavo ypač efektyviai.

Aukštaūgis pataikė 10 iš 12 dvitaškių ir lygiai tiek pat baudų metimų, prametė vienintelį tritaškį bei viso surinko 30 taškų.

Per 33 žaidimo minutes D. Sabonis taip pat sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, po kartą perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą ir suklydo.

„Jam trenkia per galvą, paguldo ant žemės, o jis vis tiek keliasi ir eina, ir eina, ir eina. Jis atliko tik 12 metimų „iš žaidimo“ (iš tiesų 13 – Delfi). Kaip surinkti 30 taškų tik 12 kartų metant į krepšį? Tai absurdiška. Turiu visiems vis iš naujo priminti, kad jis yra vertas būti NBA sezono simboliniame penkete. Taip, jis yra tas vaikinas“, – lyderio pasirodymą komentavo „Kings“ treneris Mike‘as Brownas.

Pergalę jo auklėtiniams garantavo ir gerokai aukštesnis nei varžovų tritaškių pataikymo procentas – 60 (22/37).

Po penkis tikslius tolimus šūvius paleido Keeganas Murray, Malikas Monkas ir Terence‘as Davisas.

„Wizards“ neišgelbėjo 33 taškus surinkęs puolėjas Kyle‘as Kuzma.

„Wizards“: Kyle‘as Kuzma 33, Bradley Bealas 20, Corey Kispertas 13, Jordanas Goodwinas 8;

„Kings“: Domantas Sabonis 30 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Terence‘as Davisas 21, Keeganas Murray 19, Malikas Monkas 17.

Kiti rezultatai

Indianos „Pacers“ – Filadelfijos „76ers“ 121:141 (24:34, 37:38, 34:34, 26:35)

Toronto „Raptors“ – Minesotos „Timberwolves“ 122:107 (32:26, 34:32, 28:27, 28:22)

Čikagos „Bulls“ – Majamio „Heat“ 113:99 (33:19, 37:26, 20:32, 23:22)

Memfio „Grizzlies“ – „Golden State Warriors“ 133:119 (33:23, 38:36, 33:41, 29:19)

Jutos „Jazz“ – Bostono „Celtics“ 118:117 (24:34, 33:30, 31:27, 30:26)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)