Žiūrovai Liverpulyje jau pirmame kėlinyje išvydo net 4-is įvarčius.

Jau 4-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Darwinas Nunezas, o 14-ą minutę vartininko Thibaut Courtois klaidą išnaudojęs Mohamedas Salah dvigubino rezultatą.

Tačiau „Real“ nepasimetė: 21-ą minutę Vinicius Junioras sumažino skirtumą, o 36-ą min. tas pats brazilas sulaukė tikros šeimininkų vartininko dovanėlės.

Iš gynėjo perdavimo sulaukęs Alissonas kamuolį siuntė į priekį, bet šis pataikė į V. Junioro koją ir nuo jos atšoko tiesiai į vartus – 2:2.

Antro kėlinio pradžioje po Luka Modričiaus perdavimo tiksliai galva smūgiavo gynėjas Ederas Militao, o pergalę dviem įvarčiais įtvirtino veteranas Karimas Benzema (55', 67'). Tai pirmieji prancūzo įvarčiai šio sezono Čempionų lygoje.

Vinicius Junioras, Alisson

„Real“ ir „Liverpool“ susitiko praėjusio sezono Čempionų lygos finale, kuriame triumfavo Madrido klubas (1:0).

Kitose rungtynėse „Napoli“ dominavo Frankfurte ir įtikinamai 2:0 (1:0) pranoko „Eintracht“ ekipą.

Victoras Osimhenas 40-ą minutę išvedė svečius į priekį, po pertraukos rezultatą dvigubino Giovanni Di Lorenzo.

„Liverpool“ 2 – 5 „Real“

4' [1:0] Darwinas Nunezas

14' [2:0] Mohamedas Salah

21' [2:1] Vinicius Junioras

36' [2:2] Vinicius Junioras

47' [2:3] Eder Militao

55' [2:4] Karimas Benzema

67' [2:5] Karimas Benzema

„Eintracht“ 0 – 2 „Napoli“

36' – nerealizuotas 11 m baudinys (Khvicha Kvaratskhelia, „Napoli“)

40' [0:1] Victor Osimhen

65' [0:2] Giovanni Di Lorenzo

02. 22 d. Milano „Inter“ – „Porto“

Pirmosios aštuntfinalio rungtynės vyksta vasario 14-15 ir 21-22 dienomis, o atsakomosios – kovo 7-8 ir 14-15 dienomis.

Kovo 17-ą dieną bus traukiami Čempionų lygos ketvirtfinalio ir pusfinalio burtai.

2022-2023 metų sezono Čempionų lygos finalas vyks birželio 10-ą dieną Stambulo „Ataturk Olympic“ stadione.