Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą turėję katalonai antrajame kėlinyje susikrovė 20 taškų persvarą (35:15), o pirmoje rungtynių dalyje nesulaikomas buvo Nicolas Laprovittola, pataikęs 5 iš 6 tritaškių ir surinkęs 17 taškų.

Antroje dvikovos dalyje „Barca“ puolimo vežimą truktelėjo 16 taškų pelnęs vidurio puolėjas Jamesas Nnaji. Š. Jasikevičius rėmėsi atsarginiais žaidėjais ir tuo svečiai sugebėjo pasinaudoti.

Paskutiniame kėlinyje Bilbao ekipa sumažino skirtumą iki 5 taškų (63:58), tačiau Rokas Jokubaitis ir Alexas Abrinesas sugrąžino katalonams dviženklę persvarą 78:65 bei užgesino galimą intrigą.

R. Jokubaitis nugalėtojams per 22 min. pelnė 14 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Barcelona“: Nicolas Laprovittola 20 (31 naud.b.), Jamesas Nnaji 16, Rokas Jokubaitis 14, Alexas Abrinesas ir Nikola Mirotičius po 9, Kyle'as Kuričius 8.

Basket“: Adamas Smithas 16, Emiras Sulejmanovičius ir Francis Alonso po 9.

Kitose rungtynėse Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (9-8) namie šeštadienį pateikė staigmeną – 91:86 (11:19, 24:16, 26:23, 30:30) paguldė ant menčių Vitorijos „Baskonia“ (13-4) komandą, kuri pralaimėjo po 8 pergalių iš eilės serijos. Aikštėje netrūko lietuviškų akcentų.

Daug geriau rungtynes pradėjo „Baskonia“ (9:19), tačiau aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje išlygino žaidimą ir įpusėjus dvikovai išsiveržė į priekį 35:33.

Po didžiosios pertraukos „Obradoiro“ išsaugojo iniciatyvą savo rankose ir net įgijo dviženklę persvarą 68:55. Vitorijos ekipa dar mėgino stoti į lemiamą šturmą, skirtumas buvo apkarpytas iki 6 taškų (78:72), vis dėlto Santjago de Kompostelos komanda išsaugojo pergalę.

Geriausias sezono rungtynes su „Obradoiro“ marškinėliais sužaidė Leo Wetermannas. Buvęs žalgirietis per 25 min. pelnė 18 taškų (1/2 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Marekas Blaževičius nugalėtojams per 16 min. pelnė 3 taškus (1/5 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir surinko -2 naudingumo balų.

Kitoje aikštės pusėje žaidęs kitas lietuvis Rokas Giedraitis per 33 min. pelnė 14 taškų (6/8 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų. Tadas Sedekerskis šiose rungtynėse nežaidė.

Obradoiro“: Kassiusas Robertsonas 25, Leo Westermannas 18, Rubenas Guerrero 14.

Baskonia“: Daultonas Hommesas 19, Darius Thompsonas 15, Marcusas Howardas ir Rokas Giedraitis po 14.