Svečiai iš Prienų geriau pradėjo rungtynes ir ppirmuosius metimus sumetusio Jamilo Wilsono dėka buvo išsiveržę į priekį. Tuo metu „Ryto“ puolimą po ankstyvos Giedriaus Žibėno minutės pertraukėlės išjudino sėkminga Martyno Echodo atkarpa. Vis dėlto, „Labas GAS“ atsakė savo spurtu, o vilniečių krepšį taikliai atakavę Mintautas Mockus ir Darius Tarvydas pasirūpino, kad pirmą kėlinį Prienų klubas laimėtų 26:19.

Antrajame kėlinyje viskas tuoj pat apsivertė aukštyn kojomis – „Rytas“ startavo spurtu 9:0, o svečių puolimui oro įkvėpti leido tik D. Tarvydo tritaškis. Dėjimais ir tritaškiais pažymėtą individualią atkarpą surengęs Gytis Masiulis suteikė vilniečiams dviženklį pranašumą, Gyčio Radzevičiaus tritaškis netrukus šį pavertė triuškinančiu – 45:29.

Kėlinį dėjimu užbaigė Lukas Uleckas ir įpusėjus rungtynėms šeimininkai pirmavo 58:38.

Trečiajame kėlinyje J. Wilsonas tritaškiu apkarpė „Ryto“ pranašumą iki šešiolikos taškų – 56:72, bet netrukus šis ir vėl pasiekė 20 taškų ribą (77:57).

Ketvirtajame kėlinyje didžiausiu svečių pasiekimu tapo priartėjimas iki trylikos taškų, tačiau šį gaisrą užgesinęs „Rytas“ išsaugojo pergalę savo rankose.

„Rytas“ šiame mače vertėsi be savo amerikiečių: Jarvisas Williamsas nebuvo registruotas rungtynėms, o Marcusas Fosteris nuo suolo nepakeltas, tausojant jį kitos savaitės dvikovai su Salonikų PAOK komanda.

Lyderio rolę perėmė sužibėjęs M. Echodas – 25 minutės, 20 taškų (10/12 dvitaškių), 16 atkovotų, perimtas ir 4 prarasti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, pražanga bei 36 naudingumo balai. Geriausias sezono rungtynes sužaidė ir 15 taškų pelnęs G. Masiulis. Asmeninį rekordą jis pasiekė vos per šešių minučių atkarpą antrajame kėlinyje.

Vilniečiai tiesiog triuškino varžovus kovoje dėl kamuolių (41:26), o naudingumo balais juos pranoko net 123:71.

„Rytas“: Martynas Echodas 20 (16 atk. kam., 36 naud. bal.), Gytis Masiulis (3/4 tritaškių) ir Gytis Radzevičius (9 atk. kam.) po 16, Lukas Uleckas 15, Margiris Normantas 14 (4 rez. perd.), Elvaras Fridrikssonas 8 (6 rez. perd.), Benedekas Varadis 4 taškai (1/7 metimas iš žaidimo).

„Labas GAS“: Jamilas Wilsonas 16 (5/6 dvitaškių, 9 atk. kam., 4 klaidos), Domantas Vilys 12 (2/8 tritaškių), Darius Tarvydas 11, Tauras Jogėla 10 (0/6 tritaškių, 6 atk. kam.), Karolis Giedraitis (3 per. kam.), Robertas Keliačius ir Kyanas Andersonas (4 rez. perd.) po 7 taškus.

Turnyro lentelėje „Rytui“ pergalė leido pavyti antrąją vietą užimantį Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (11/4) klubą. Savo ruožtu, prieniškiai lieka turnyro lentelės dugne.