Antonio Conte auklėtiniai svečiuose 4:0 (0:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“ futubolininus.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau puikiai darbavosi Hugo Llorisas, o štai antrame kėlinyje pratrūko Harry Kane'as. Anglijos rinktinės kapitonas pats pasižymėjo 48 ir 53 minutėmis, o vėliau dar pridėjo ir rezultatyvų perdavimą Son Heung-minui (72 min.).

Prieš tai, 68 min., tikslus buvo ir Mattas Doherty.

Po šios pergalės „Tottenham“ su 33 taškais įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje.

Čempionate pirmauja Londono „Arsenal“ (44 tšk.). Antras žengia titulą ginantis „Manchester City“ (36 tšk.), o trečią vietą dalinasi „Newcastle United“ ir „Manchester United“ (abu po 35 tšk.).