Sėkmingiausias L. Jasiūnaitės bandymas buvo pats pirmas, vėliau jai rezultato pagerinti nepavyko, tačiau beveik visų varžybų metu Lietuvos ieties metikė žengė antroje pozicijoje.

Ilgą laiką varžybose pirmavo 41-erių čekė Barbora Špotakova savo pirmuoju bandymu nusviedusi ietį 62,29 m. Tačiau paskutinę akimirką prizininkių rikiuotę pakeitė trečia buvusi „Deimantinės lygos“ sezono lyderė japonė Haruka Kitaguchi.

24-erių sportininkė paskutiniu – šeštuoju bandymu nuskraidino įrankį net 65,10 metrų ir užtikrintai laimėjo antrą įskaitinį „Deimantinės lygos“ etapą iš eilės.

B. Špotakova turėjo tenkintis antrąja vietą, o L. Jasiūnaitė galutinėje rikiuotėje liko trečia.

Už šį pasirodymą L. Jasiūnaitė gavo 6 įskaitinius reitingo taškus ir 3500 JAV dolerių premiją.

Beje, trečią vietą L. Jasiūnaitė užėmė ir birželio 19 d. Paryžiuje vykusiame „Deimantinės lygos“ varžybų etape, kuometi jos ietis nuskriejo 62,09 m.

Po dviejų etapų bendroje „Deimantinės lygos“ įskaitoje 12 taškų turinti L. Jasiūnaitė atsilieka tik nuo abi pergales iškovojusios H.Kitaguchi (16 tšk.) ir likus dviems įskaitiniams ieties metikių startams turi puikias galimybes patekti į finalinį prestižinių lengvosios atletikos varžybų etapą.