Dvikovos pradžioje po truputį iniciatyvą į savo rankas paėmę žalgiriečiai pirmą kėlinį baigė pirmaudami 20:15, tačiau varžovai įpusėjus rungtynėms rezultatą išlygino – 39:39.

Po didžiosios pertraukos dėjimais iš viršaus ir karjeros rezultatyvumo rekordu sirgalius džiuginęs Joshas Nebo leido išsaugoti intrigą, vis dėlto paskutinio ketvirčio pradžia prastai susiklostė J. Zdovco auklėtiniams.

„Olympiakos“ surengė spurtą 0:8 ir išsiveržė į priekį 61:66. Iki dvikovos pabaigos žalgiriečiai kabinosi varžovams į atlapus, tačiau pavyti nesugebėjo.

"Žalgiris" - "Olympiakos" rungtynių statistika

„Žalgirio“ komandoje geriausiai sekėsi J. Nebo, kuris sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Eurolygoje. Vidurio puolėjas per 28 min. pelnė 17 taškų (7/9 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Žalgiris“: Joshas Nebo 17 (10 atk.k., 25 naud.b.), Lukas Lekavičius 14, Edgaras Ulanovas 13 (25 naud.b.), Joffrey Lauvergen'as 8, Paulius Jankūnas 5, Artūras Milaknis ir Nielas Giffey po 3, Janis Strelniekas, Karolis Lukošiūnas ir Tai Websteris po 0.

Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 18, Sasha Vezenkovas 16, Tyleris Dorsey ir Hassanas martinas po 13, Kostas Sloukas 10, Moustapha Fallas 5, Geogrgios Printezis 4, Giannoulis Larentzakis 3, Shaquielle McKissicas 2, Thomas Walkupas .

Paskutinį kartą „Žalgirį“ Kaune „Olympiakos“ pranoko 2016-ų metų gruodžio 15-ą dieną – 78:88. Paskui Pirėjo komanda per paskutinius penkerius metus net 6 rungtynes iš eilės Nemuno saloje patyrė vien tik nesėkmes.

Šią savaitę Kaune vyks dar vienos Eurolygos rungtynės – ketvirtadienį laukia Stambulo „Anadolu Efes“ (14-14) iššūkis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)