Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse kovojo daugiau negu 600 sportininkų iš 37 valstybių. Įvairiose amžiaus grupėse vyko net 469 kovos.

Lietuvos rinktinei apdovanojimus pelnė jauniausi komandos nariai. Jaunių iki 11 metų varžybose sidabrą laimėjo Žilvinas Kopcikas. Svorio kategorijos iki 36 kg pusfinalyje lietuvis taškais 30:27 įveikė vokietį Ole Wagnerį. Finale Ž. Kopcikas taškais 27:30 pralaimėjo baltarusiui Timūrui Jankovskiui.

Jaunių iki 13 metų varžybose Europos čempionato bronzos medalį laimėjo Mia Bazytė. Svorio kategorijos iki 48 kg pusfinalyje M. Bazytė taškais 27:30 pralaimėjo Europos čempione tapusiai rusei Alinai Vološinai.

Du Lietuvos kovotojai varžėsi jaunimo iki 23 metų varžybose. Svorio kategorijoje iki 67 kg Matas Pultaražinskas 27:30 pralaimėjo Europos čempionato auksą laimėjusiam baltarusiui Jevgenijui Fedarynčykui. Svorio kategorijoje iki 71 kg Daniel Antropik ketvirtfinalyje anksčiau laiko turėjo pripažinti Europos čempionato prizininku tapusio armėno Davito Hayrapetyano pranašumą.

Suaugusiųjų elito grupėje Mindaugas Narauskas svorio kategorijoje iki 71 kg taškais 27:30 pralaimėjo vengrui Zoltanui Nardelotti.

„Visi Europos čempionate dalyvavę Lietuvos sportininkai buvo pajėgūs kovoti dėl aukščiausių vietų. Kai kuriems buvo labai nepalankūs burtai, jau pirmose kovose lėmę tituluotus varžovus.

Kitiems galbūt sutrukdė laiko resursai pasiruošti Europos čempionatui po gruodžio mėnesį Tailande vykusių pasaulio pirmenybių, – sako Lietuvos muaitai federacijos prezidentas ir rinktinę Europos čempionate lydėjęs treneris Andrejus Zemitan. – Balandžio 8-9 dienomis Druskininkuose vyks Lietuvos čempionatas. Po jo formuosime naujas Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo rinktines.

Vasarą lauks svarbiausi metų startai. Birželį vyks pasaulio suaugusiųjų čempionatas Jungtiniuose Arabų Emyratuose, o rugpjūtį pasaulio jaunimo čempionatas Malaizijoje.“

Tarptautinės muaitai asociacijos kvietimu Europos čempionate teisėjavo du tarptautinės kategorijos teisėjai iš Lietuvos Robertas Šiuška ir Saulius Šeškevičius.