Valensijos komandoje vienas rezultatyviausių buvo Mindaugas Timinskas. Puolėjas per 31 minutę surinko 17 taškų (2/7 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

"Pamesa": Rubenas Garcesas 19 taškų (10 atk. kam.), Mindaugas Timinskas 17, Vule Avdalovičius ir Dimos Dikoudis po 11.

"Adecco Estudiantes": Carlosas Suarezas 21, Willie McDonaldas 17, Sergio Rodriguezas ir Ikeras Iturbe po 15.

Per 22 rungtynes 12 pergalių iškovojusi "Pamesa" žengia septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Nuo jų viena pergale atsilieka "Adecco Estudiantes" ekipa.

Devintą nesėkmę Ispanijos krepšinio lygoje patyrė Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu", išvykoje 82:89 (17:19, 22:27, 21:22, 22:21) nusileidusi Bilbao "Lagun Aro" ekipai.

Devynias minutes rungtyniavęs Žeronos ekipos legionierius Dainius Šalenga pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), po kartą suklydo ir prasižengė.

"Lagun Aro": Andy Panko 20, Richardas Scottas 19, Martinas Rančikas 16.

"Akasvayu": Arrielis McDonaldas 17, Federico Kammerichsas ir Raulis Lopezas po 16.

Po šios nesėkmės "Akasvayu" smuktelėjo į šeštąją vietą.

Aštuoniolikos komandų turnyro lydere išlieka Barselonos "Winterthur". Katalonų klubas 87:81 įveikė Menorkos "Llanera" ir iškovojo septynioliktą pergalę.

Kitų sekmadienį jau pasibaigusių Ispanijos ACB krepšinio lygos XXII turo rungtynių rezultatai:

Malagos "Unicaja" - "C.B. Granada" 85:75

Badalonos "Joventut" - Alikantės "Etosa" 95:76

Vitorijos "TAU Ceramica" - Valjadolido "Forum" 78:73

Madrido "Real" - Fuenlabrados "Alta Gestion" 84:66

ACB lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):