Tai buvo pirmasis pajėgiausio planetos tenisininko pralaimėjimas kortuose šiame sezone po 16 pergalių iš eilės. Iki šiol R.Federeris šiemet laimėjo atvirąsias Australijos teniso pirmenybės bei turnyrą Katare.

Savo ruožtu R.Nadalis šiame sezone laimėjo pirmąsias varžybas (13-ąjį turnyrą per visą karjerą), o tarpusavio mačuose su šveicaru pirmauja 3:1.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojui atiteko 187 500 JAV dolerių čekis, o R.Federeris tenkinosi 98 600 dolerių čekiu.

Dvejetų varžybas laimėjo australas Paulas Hanley poroje su Zimbabvės atstovu Kevinu Ullyettu, finale 1:6, 6:2, 10:1 nugalėję Bahamų tenisininką Marką Knowlesą ir kanadietį Danielį Nestorą.