M.Andriuškevičius į NDBL klubą buvo išsiųstas šių metų sausio 22 dieną ir „RimRockers“ gretose sužaidė ketverias rungtynes. Per jas vidurio puolėjas vidutiniškai pelnydavo po 12,5 taško, atkovodavo po 4,3 kamuolio bei blokuodavo po 1,8 varžovo metimo per 22,3 minutės.

Į Klivlendo klubą M.Andriuškevičius grįžo vasario 1 dieną. Šį sezoną lietuvis NBA pirmenybėse sužaidė 6 rungtynes. Iš viso 9 minutes ant parketo praleidęs aukštaūgis nepelnė nė taško ir atkovojo 4 kamuolius.

Grižęs į NBDL lygą praėjusią naktį M.Andriuškevičius nepelnė nė taško, tačiau jo komanda šventė pergalę. „RimRockers“ krepšininkai išvykoje 103:100 (17:27, 21:18, 25:21, 27:24, 13:10) po pratęsimo palaužė „Albuquerque Thunderbirds“ krepšininkus.

Vos 4 minutes aikštėje išbuvęs aukštaūgis prametė abu baudos metimus ir taškų nepelnė. M.Andriuškevičius atkovojo 2 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Kareemas Reidas ir Donta Smithas, kurie surinko po 20 taškų.

Šeimininkų neišgelbėjo 31 surinktas T.J.Cummingso taškas. Be to, puolėjas atkovojo 17 atšokusių kamuolių. Tierre'as Brownas įmetė 23 taškus, Brandonas Masonas – 14.