Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Madride triumfavo 85:75 (18:24, 24:16, 21:14, 22:21) ir išrašė Pablo Laso kariaunai antrąjį sezono pralaimėjimą.

Iki šiol ACB čempionate „Real“ krepšininkai buvo laimėję 12 mačų iš eilės. Vienintelį kartą vietiniame fronte „karališkasis“ klubas buvo suklupęs spalio pabaigoje prieš Las Palmo „Gran Canaria“.

Sekmadienio vakarą „Barcelona“ link pergalės pradėjo žygiuoti trečiajame kėlinyje, kai po Roko Jokubaičio inicijuoto spurto įgijo dviženklį pranašumą 61:51.

Šeimininkai kovojo iki galo ir ketvirtojo kėlinio viduryje priartėjo 66:68. Tuomet komandos pradėjo keistis dažnomis pražangomis, o šaltesnius nervus prie baudų metimo linijos išlaikė katalonai.

Rungtynių metu netrūko emocijų, o po finalinės sirenos nedraugiškai apsižodžiavo ir komandų treneriai.

Nugalėtojus į priekį vedė po 17 taškų įmetę Sertačas Šanli ir Kyle'as Kuricas, 13 pridėjo lemiamu metu sublizgėjęs Nikola Mirotičius.

R. Jokubaitis ant parketo praleido 18 minučių, per kurias įmetė 6 taškus (3/6 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 3 naudingumo balus.

Šių rungtynių metu Madrido ekipa pagerbė savo legendą Felipe Reyesą. 9-uoju numeriu pažymetus marškinėlius dėvėjęs puolėjas būtent 9-ąją minutę sustabdžius rungtynes žengė į aikštės vidurį su savo vaikais.

„Real“: Walteris Tavaresas 12, Sergio Llullas 11, Vincentas Poirier, Alberto Abalde ir Jeffery Tayloras po 8.

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas ir Sertačas Šanli po 17, Nikola Mirotičius 13, Nicolas Laprovittola 9 (6 rez. perd.).

Kitose ACB rungtynėse sekmadienio vakarą Vitorijos „Baskonia“ (10-8) su dviem lietuviais namie 80:69 (20:23, 19:11, 17:18, 24:17) įveikė Burgoso „CB Miraflores“ (4-12) krepšininkus.

Tadas Sedekerskis per 22 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis per 30 minučių sukrapštė 4 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)