„Karališkasis“ klubas Supertaurės finale 2:0 įveikė pernai šį titulą iškovojusią Bilbao „Athletic“ ekipą.

38-ąją ir 52-ąją minutėmis įvarčius nugalėtojams pelnė Luka Modričius ir Karimas Benzema.

„Real“ gynėjas Ederis Militao 87-ąją minutę baudos aikštelėje sužaidė ranka ir prieš save išvydo raudoną kortelę, tačiau baskų tai neišgelbėjo – baudinį atrėmė vartininkas Thibaut Courtois.

Šį sezoną Carlo Ancelotti treniruojama Madrido komanda dominuoja ir „La Liga“ futbolo pirmenybėse: prieš dabartinius šalies čempionus „Atletico“ ji turi 16, o prieš principinę varžovę „Barceloną“ – net 17 taškų pranašumą.