Jau po dviejų kėlinių milžinišką deficitą (41:69) turėję „Pelikanai“ galiausiai krito 105:120 (22:32, 19:37, 36:26, 28:25).

Brukliniečiai jau antro kėlinio viduryje prarado Keviną Durantą, kuris po kontakto su komandos draugu Bruce'u Brownu susižeidė kelį ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

Iškritusį KD sėkmingai pridengė Jamesas Hardenas, kuris sumetė 27 taškus ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

21 tašką įskraidino Patty Millsas, 20 – Camas Thomas, 16 – Kessleris Edwardsas, po 12 – K. Durantas (12 min.) ir 20-metis centras Day'Ronas Sharpe'as (10 atk. kam.).

Prieš lygos naujoką dominuoti nesugebėjęs Jonas Valančiūnas tenkinosi 13 taškų (6/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 1/2 bauda), 5 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

22 taškus svečiams sukaupė Brandonas Ingramas (8/21 metimai iš žaidimo, 8 rez. perd.), 14 – Joshas Hartas, taip pat 13 – Herbertas Jonesas.