Greičio ruožo antroje pusėje techninių bėdų stabdytas V. Žala 346 km etapą įveikė per 4 val. 21:55 min. Šiuo metu ekipažas 25-oje vietoje, bet pozicija keisis finišavus greitesniems pilotams.

Įveikus kiek daugiau nei 200 km „Teltonika Racing“ ekipažas buvo priverstas sustoti. Priežastis - nusuktas pusašis.

Duetas sugaišo apie pusvalandį, kol pavyko įveikti kilusius techninius iššūkius.

Preliminariai V. Žala išlaiko 11-ą vietą, bet jį bendroje rikiuotėje beveik pavijo etapo nugalėtojas C. Sainzas, kurį nuo lietuvio dabar skiria 1:35 min.

Ant kulnų lipa ir prancūzas Michaelis Pisano, kuris nuo „Teltonika Racing“ ekipažo atsilieka kiek daugiau nei 3 min.

29.Vaidotas Žala+52:23

Arūnas Gelažninkas, „Orion Dakar team“ komandos lyderis, dieną užbaigė 5-oje vietoje, tačiau nepaisant to, jam pavyko išsaugoti pranašumą „Original by Motul“ klasėje. Lietuvis čia vis dar pirmoje vietoje.

Antanas Juknevičius ir Didzis Zarinis, „Kreda“ ekipažas, dieną užbaigė 36-oje vietoje. Tai ekipažui leido pakilti iki 48-osios vietos bendroje įskaitoje.

Gintas Petrus ir Šarūnas Paliokas, „Petrus Kombucha team“ ekipažas, 42-i po vienuoliktojo greičio ruožo finišo. Bendroje įskaitoje ekipažas taip pat 42 vietoje.

Rokas Baciuška ir Oriol Mena, „Southracing“ ekipažas, vienuoliktąją dieną užbaigė 3-ioje vietoje, o bendroje įskaitoje ekipažas dabar 4-oje vietoje.

Tomas Jančys ir Irmantas Bražiūnas, „Mediafon team“ ekipažas, išsprendė problemas ir finišavo 17-oje vietoje, o bendroje įskaitoje ekipažas atsidūrė 15-oje vietoje.

Vaidotas Paškevičius, Slavomiras Volkovas ir Tomas Gužauskas, „ConnectPay Racing“ ekipažas, vienuoliktąją dieną leido sunkiai. Ekipažas finišavo 22-oje vietoje patyrę techninių gedimų, o bendroje įskaitoje, laimei, liko 11-oje vietoje.

Sekite Dakaro ralio vienuoliktojo greičio ruožo įvykius drauge su Delfi.