Pirmas rungtynes šiemet žaidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie per pratęsimą 95:96 (17:25, 27:12, 15:23, 27:26, 9:10) nusileido Manresos „Baxi“ (9-6).

Katalonų neišgelbėjo solidus Roko Jokubaičio pasirodymas – lietuvis per 30 minučių įmetė 15 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit. 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Naudingiau už lietuvį žaidė tik Nigelis Hayesas (18 n.b) ir Jamesas Nnaji (19 n.b). Pastarajam atletui tai buvo debiutas ACB lygoje – 17-metis aukštaūgis pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 5 metimus.

Rezultatyviausias pralaimėtojų gretose buvo 20 taškų įmetęs Nikola Mirotičius. Manresos ekipos lyderis Sylvainas Francisco pelnė 25 taškus.

R. Jokubaitis ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 6 sekundes pataikė svarbų dvitaškį (86:84), tačiau jis pergalės nepadovanojo – svečiai sugebėjo išplėšti pratęsimą dvitaškiu paskutinę sekundę.

Pratęsime komandos toliau kovojo taškas į tašką, o likus žaisti pusę minutės Nikola Mirotičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir leido „Barcai“ pirmauti 95:93.

Lemiamą žodį tarė „Baxi“ amerikietis Joe Thomassonas, kuris smeigė pergalingą tritaškį likus žaisti 20 sekundžių. Atsakyti taikliu metimu mėgino N. Hayesas, tačiau jo bandymas skriejo pro šalį.

Kitas rungtynes Š. Jasikevičiaus kariauna turėtų žaisti antradienį – namuose numatytas Eurolygos mačas su Milano „AX Armani“ ekipa. Ketvirtadienį katalonai namie turėtų priimti Stambulo „Anadolu Efes“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)