Įvarčius nugalėtojams rungtynėse, kurias stebėjo 60 tūkst. žiūrovų, pelnė Marcelo Gallardo (Marselas Galardas, 28 min.) ir Gabrielis Batistuta (42 minutę). Vienintelio įvarčio autorius svečių komandoje - Federico Magallanes (Federikas Magalanesas, 48 minutę).

Iš penktosios vietos į antrąją pakilo Brazilijos komanda, svečiuose 6:0 (5:0) sutriuškinusi turnyro autsaiderę Venesuelą. Keturis įvarčius šiose rungtynėse pelnė Romario (31, 36, 39 min. iš 11 m ir 64 min.), po vieną - Eulleras (Juleras, 21 min.) ir Juninho Paulista (Žuninjo Paulista, 29 min.).

Ekvadoro futbolininkai sekmadienį namuose 1:0 (0:0) nugalėjo Čilės ekipą ir iš septintosios vietos pakilo į šeštąją. Pergalingą įvartį aikštės šeimininkams pelnė Agustinas Delgado (76 minutę).

Devintojoje vietoje esanti Bolivijos rinktinė namuose 1:0 (1:0) įveikė aštuntąją poziciją atrankos turnyre užimančią Peru komandą. Vienintelį įvartį 4-ąją žaidimo minutę įmušė Rogeris Suarezas (Rodžeris Suaresas).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

10.Venesuela            9 1 0 8  5:26  3

Į 2002 metų pasaulio futbolo čempionato finalinį turnyrą Japonijoje bei Pietų Korėjoje pateks keturios geriausios Pietų Amerikos atrankos turnyro vienuolikės, o penktoji komanda dėl teisės dalyvauti pirmenybėse žais dvejas kvalifikacines rungtynes su geriausia Okeanijos vienuolike.

Rezultatyviausi Pietų Amerikos turnyro futbolininkai:

7 įvarčiai - Romario (Brazilija); 5 - Rivaldo (Brazilija); 4 - Ivan Zamorano (Čilė), Gabriel Batistuta ir Hernan Crespo (Argentina), Agustin Delgado (Ekvadoras).