Varžybų programoje naktinės sprinto varžybos, klasikinė trasa ir estafetės.

Klasikinės trasos varžybose sėkmingiausiai iš Lietuvos sportininkų startavo Kauno SM "Gaja" auklėtinis Simonas Krėpšta, atstovavęs Švedijos "IFK-Moras OK" klubui. Jis nugalėjo jaunių elito grupėje, 8,15 kilometrų su 15 kontrolinių punktų trasą įveikęs per 38 min. 1 sek., ir aplenkęs 94 savo grupės varžovus.

Tarp 180 pagrindinėje vyrų elito grupėje startavusių sportininkų nugalėtoju tapo Švedijos IFK "Hedemora" atstovas Jamie Stevenssonas. Svajūnas Ambrazas užėmė 12 vietą, o Edgaras Voveris buvo 18-tas. Abu jie atstovauja Švedijos "SoIK Hellas" klubui.

Moterų elito grupėje tarp 154 startavusių pirmąją vietą iškovojo šveicarė Simone Luder, atstovaujanti suomių klubą "Turun Suunistajat". Švedijos klubo "OK Ravinen" narė Vilma Rudzenskaitė užėmė 16 vietą.

Praeitų metų Suomijos čempionas naktinėje trasoje Marius Mažulis, atstovaujantis suomių "Ikalisten Nouseva-Voim" komandą, šį kartą aplenkė 131 varžovą ir laimėjo naktines varžybas.

Moterų grupėje naktinėse varžybose nepralenkiama buvo švedų "OK Linne" klubo orientacininkė Jenny Whitehead. Lietuvaitė Dainora Alšauskaitė ("OK Ravinen") užėmė 14 vietą.